Reklama

Takich zmian nie dokonała jeszcze żadna firma CarSharingowa na świecie!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Takich zmian nie dokonała jeszcze żadna firma CarSharingowa na świecie! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości 05.01.21 r. to dzień, który jest przełomowy dla firmy PANEK działającej w branży CarSharingu, oraz jej Klientów. Tego dnia będzie można zaktualizować aplikację, która wzbogacona została o wiele rewolucyjnych funkcji. Potocznie w firmie pracownicy nazywają ogół zmian “multicennikiem”, natomiast kryje się pod tą nazwą dużo więcej.

CarSharing polega na wynajmowaniu samochodów “z ulicy”, czyli z każdego miejsca, w którym aktualnie auto się znajduje. Użytkownik może to zrobić jedynie za pomocą aplikacji. Do tej pory w Panku istniała możliwość rozliczenia sumując kwotę za pokonane kilometry oraz za czas jazdy. Teraz każdy Użytkownik dostaje wybór! Może rozliczyć się tak jak dotychczas, ale jeżeli chce, może skorzystać z 2 nowych opcji. Pierwsza z nich to płatność za same kilometry, a druga- za sam czas jazdy.

 

Oprócz sposobu rozliczania, Multicennik PANKA gwarantuje również dłuższą rezerwację oraz obniżenie stawki postojowej. Zamiast 15 minut, rezerwacja może trwać aż 12 godzin. W połączeniu z obniżoną stawką za postój i rezerwację, Klient dostaje niezwykle wygodne możliwości. W zasięgu jego ręki jest od teraz np. zaplanowanie wycieczki CarSharingiem, ponieważ gdy zarezerwuje samochód wieczorem- rano będzie on na niego czekał za jedynie 2 grosze za minutę. Dodatkowo na tą wycieczkę Klient będzie w stanie wykupić ochronę jednorazową, którą firma ogłasza jako kolejną gorącą nowość!

W ofercie PANKA pojawi się również nie jedna, a dwie nowe grupy samochodów! Jedna z nich to Pure Ghost, w której znajdują się białe egzemplarze modelu Mercedes GLA 200 AMG Line. W grupie Dark Ghost (przez pracowników żartobliwie nazywaną “Darek”) pojawią się modele Mercedesa E 220 Avantgarde oraz AMG Line. Pankowe Ghosty charakteryzują się brakiem oznakowania, więc każdy kierowca będzie mógł poczuć się “incognito”.

By przetestować wszystkie nowości, PANEK daje specjalny kod zniżkowy dla nowych Użytkowników. Wpisując przy rejestracji kod “TERAZ10”, oprócz 20zł na START, każdy Klient otrzyma dodatkowe 10zł!

Więcej szczegółów: panekcs.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE