Reklama

Sprzedaż samochodu - jak to zrobić najskuteczniej?

Opublikowano:
Autor:

Sprzedaż samochodu - jak to zrobić najskuteczniej? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Sprzedając samochód często zależy nam na czasie. Bywa, że zakup nowego auta jest uzależniony od wpływu gotówki otrzymanej za nasz stary pojazd. Możliwości jest wiele, lecz w jaki sposób możemy zrobić to najszybciej?

Wybierz odpowiednie miejsce sprzedaży

Przed erą internetu sprzedaż samochodu była koszmarem właściciela. Niekiedy trwało to długimi miesiąmi, ponieważ ówczesny zakres możliwości był bardzo ograniczony. Kierowcy umieszczali oferty w prasie, zawozili też auta do komisu, które bardzo długo tam czekały na nowego właściciela. Wszystko to jednak kosztowało. Praktycznie jedynym bezpłatnym ogłoszeniem było umieszczenie kartki na szybie samochodu z infromacją o jego sprzedaży. Taka informacja trafiała tylko do tych nielicznych, którzy przypadkiem zjawili się w tym samym miejscu i czasie, co sprzedawane auto. Teraz dzięki mozliwościom techonologicznym, jesteśmy w stanie sprzedać nasz pojazd bardzo szybko i to nie wydając na to kompletnie żadnych pieniędzy. Umieszczenie oferty w internecie na wyspecjalizowanej stronie powinno znacznie przyspieszyć ten proces. Co więcej, wystawione przez nas bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne trafią do szerokiego grona zainteresowanych kupnem nowego pojazdu. Odbiorcy mogą wyświetlać Twoje ogłoszenie na całym świecie i skontaktować się z Tobą niezwłocznie po znalezieniu oferty.

Na bieżąco kontroluj swoją ofertę

Dodatkową zaletą takiej formy sprzedaży jest możliwość pełnej kontroli nad swoją ogłoszeniem. W serwisie Okeno w każdej chwili możesz zobaczyć, ile osób wyświetliło Twoje ofertę. Jeśli liczba ta jest niska pomimo atrakcyjnej ceny, zmodyfikuj opis lub zdjęcie. Dodaj też szczegółowe dane techniczne samochodu. Jeśli chcesz się jeszcze bardziej wyróżnić od pozostałych, możesz również za niewielką kwotę wypromować swoją pozycję, dzięki czemu znajdzie się ona na górze strony i dotrze do jeszcze większego grona poszukiwaczy nowego pojazdu. Portal z darmowymi ogłoszeniami jest takim cyfrowym odpowiednikiem gazety. Różni się jednak nielimitowanymi wyświetleniami Twojej oferty, która kiedyś była ograniczona nakładem wydania czy lokalizacją odbiorców. Dodatkowo kupujący dane czasopismo nie wiedział czy oferta jest nadal aktualna, przez co jeszcze przez tygodnie od sprzedaży auta musiałeś informować zainteresowanych o przedawnieniu się oferty. W Okeno możesz po prostu usunąć swoje ogłoszenie po dokonaniu transkacji, co znacznie ograniczy Twój czas. Skorzystaj z dużego i solidnego portalu ogłoszeniowego, a sprzedaż samochodu powinna się zakończyć szybko i skutecznie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE