Reklama

Rehabilitacja z opieką 24h dla Osób Starszych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Opieka lekarska, szeroka oferta rehabilitacyjna, terapia zajęciowa, dietetyczna kuchnia, spokojna okolica i przyjazna atmosfera – to tylko wybrane elementy oferty placówki Comfort Life w Ujeździe k. Tomaszowa Maz.

Placówka jest wyspecjalizowanym ośrodkiem świadczącym rehabilitację i  kompleksową opiekę dla osób starszych, schorowanych i niepełnosprawnych podczas pobytów krótko i długoterminowych. Wśród podopiecznych są zarówno osoby dotknięte chorobami otępiennymi w przebiegu choroby Alzheimera i Parkinsona jak i osoby po udarach, zawałach czy złamaniach m.in. w obrębie stawu biodrowego (placówka specjalizuje się w reedukacji chodu). Ośrodek prowadzi także rehabilitację Osób po endoprotezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego.
 
W ostatnim czasie ośrodek dokonał zakupu robota do rehabilitacji neurologicznej LUNA, która znakomicie wspomaga powrót do zdrowia po przebytym udarze mózgu. Oprócz tego placówka posiada gabinety zabiegów fizykalnych i masażu, rehabilitacji wodnej oraz dwie sale wyposażone w sprzęt do rehabilitacji ruchowej i ćwiczeń aerobowych. Ośrodek prowadzi także rehabilitację metodą PNF. Ta metoda znacząco przyspiesza powrót Osób Starszych do samodzielności i poprawia ich jakość życia.
 
Informacje i zapisy: 608-412-974
Adres obiektu: ul. Łąkowa 3, Ujazd k. Tomaszowa Mazowieckiego, woj. łódzkie 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE