Reklama

Reklama

Przyjazne miejsce pracy

Opublikowano: śr, 6 paź 2021 12:46
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Zalando niemiecki potentat platformy modowo – lifestyle’owej wraz z operatorem logistycznym firmą DHL Supply Chain działają na rynku w województwie łódzkim od przeszło 3 lat. Wzrost zainteresowania zakupami online pozwolił nam na rozwój i ciągłą rekrutację do centrum dystrybucyjnego w Głuchowie (powiat Łódź Wschód) przy skrzyżowaniu autostrady A1 z drogą krajową nr 12. Magazyn liczy ponad 120 000 m2 powierzchni i daje możliwość zatrudnienia 3500 pracowników. Magazyn wyposażony jest w zaawansowane technologie automatyzacyjne i rozwiązania intralogistyczne, w tym dwie pięciopoziomowe wieże wysokiego składowania, które mieszczą kilkanaście milionów sztuk asortymentu.

Reklama

 

Magazyn DHL-Zalando Głuchów

 

To co wyróżnia nas wśród innych pracodawców to przede wszystkim przyjazna atmosfera, dojazd do pracy z wielu kierunków jak również darmowy posiłek i benefity takie jak „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne, bezpłatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowych, a przede wszystkim duże możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Szczera i dwukierunkowa komunikacja pozwala na tworzenie przyjaznej atmosfery pracy. Każdy pracownik ma realny wpływ na tworzone środowisko pracy. Doceniamy zaangażowanie, pasję i zapewniamy rozwój pracowników. Współpracujemy z osobami które rozpoczynały karierę od pracownika magazynowego, a dziś zajmują funkcje kierownicze. Ważne jest dla mnie by pracownicy czuli się docenieni i czuli, że mają wpływ na miejsce pracy w którym spędzają znaczną część dnia. Razem tworzymy zgrany Zespół. (Marcin Daroch, Dyrektor Oddziału)

DC Site Manager Marcin Daroch

 

Przed DHL duże wyzwanie, obecnie w Głuchowie pracuje blisko 3000 osób. W czwartym kwartale tego roku liczba ta ma wzrosnąć do 3500 osób. Kluczem do tego ma być właśnie pozytywna atmosfera, która tworzy to przyjazne miejsce pracy. Budujemy kulturę pracy poprzez świętowanie dobrych wyników, szczególnych osiągnięć firmy, konkursy i wspieranie akcji charytatywnych. Nasz wykwalifikowany zespół operacyjny zapewnia serwis na najwyższym poziomie. Poszukujemy pracowników magazynowych, kierowców jak również na stanowiska managerskie. Potencjał rozwoju, który oferujemy pracownikom jest na wysokim poziomie i daje możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzenia swoich możliwości.

 

 

 

Asortyment, który sprzedaje Zalando to w dużej mierze ubrania, buty i akcesoria, a co za tym idzie lekkie paczki. Jest to praca odpowiednia zarówno dla kobiet i mężczyzn. Poszukujemy pracowników magazynowych, operatorów wózków widłowych, liderów zespołu. Uruchomiliśmy we wrześniu także zmianę nocną i weekendową, dedykowaną dla osób, które chciałby pracować tylko w godzinach nocnych lub na 2/5 etatu. Każdy zanim podejmie decyzję o rozpoczęciu pracy u nas, może podejrzeć jak wygląda magazyn w Głuchowie na filmie dostępnym w mediach społecznościowych:

https://youtu.be/ycRSYza7QMU

Aktualną ofertę pracy znajdziecie na stronie: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynowy-zmiana-nocna-gluchow-pow-lodzki-wschodni,oferta,1001208153?s=e31fd422

Swoje aplikacje możecie wysyłać na adres: [email protected]

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 728-497-487

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE