Reklama

Prawdziwa historia! - Przemysław Kozaczka OTOMED

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Prawdziwa historia! - Przemysław Kozaczka OTOMED - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Opowiem Państwu prawdziwą historię. Dotyczy ona mojej rodziny oraz firmy. Ale pozwolą Państwo, że zacznę od początku.

Firma OTOMED została założona 1.03.2011 przez Przemysława Kozaczkę oraz Grażynę Strzechowską wraz z córką Edytą. Wtedy nie wiedzieliśmy, że uda nam się realizować misję, którą wytyczyliśmy sobie na samym początku: „ Pomagamy lepiej słyszeć”

Przez te 10 lat pomogliśmy już ponad 3 000 osób poprawić słuch i jakość życia. Często były to ostatnie lata, o czym sam przekonałem się zakładając aparat słuchowy mojej babci Halinie. Babcia była radosną osobą, lubiła ludzi, ale przez choroby, takie jak cukrzyca oraz nadciśnienie, zaczęła tracić słuch.  Ja na szczęście, byłem świeżo po protetyce słuchu oraz otwierałem działalność gospodarczą, która polegała na dopasowaniu i sprzedaży aparatów słuchowych. Za zgodą babci założyliśmy jej aparat słuchowy, dzięki czemu 3 ostatnie lata życia mogła bez krępacji rozmawiać z wnukami oraz dziećmi, oglądać swoje ulubione seriale nie przeszkadzając innym domownikom oraz prowadzić ożywione dyskusje na czwartkowym rynku w Łasku. Historia mojej babci utwierdziła mnie, że ta droga jest słuszna i motywowała mnie do dalszego rozwoju. 

Takich osób było zdecydowanie więcej. Wielu pacjentów wymienia swoje aparaty słuchowe po 5 latach, aby dalej cieszyć się relacjami z bliskimi i czuć się pewniej w codziennych sytuacjach. Jedna z pacjentek (94 lata) po założeniu aparatu słuchowego uściskała mnie i ze łzami w oczach powiedziała na głos, że „ przywróciłem jej radość z życia!”. 

Cieszy mnie fakt, że moja praca i nasza firma to coś więcej. Dziś mamy wspaniały, zgrany zespół ludzi i działamy na obszarze całego woj. Łódzkiego oraz w Bełchatowie na ul Edwardów 3a. Kiedyś pisaliśmy na swojej stronie, że jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą. Dziś nadal śmiało mogę stwierdzić, że może firma już nie najmłodsza na rynku, ale nadal prężna i z głodem rozwoju. Dziś edukujemy ludzi przez kanał na Youtubie o aparatach słuchowych oraz szumach usznych. Prowadzimy kursy i szkolenia on-line, sami się szkolimy odnośnie nowych produktów oraz jakości obsługi wymagającego pacjenta. Mamy kilkanaście nowych pomysłów, które co roku udaje nam się powoli wdrażać w życie. Okoliczności pandemii oraz cyfryzacja życia wymaga od nas myślenia w przyszłość, a ta w naszej branży aparatów słuchowych zapowiada się bardzo ciekawie. 

Przy tej okazji serdecznie dziękujemy 3 000 pacjentów za zaufanie przez ostatnią dekadę!

Przychodnia "Eskulap" ul. Edwardów 3A, 97-400 Bełchatów
Zapraszamy także na naszego Facebooka: Otomed, diagnostyka i dobór aparatów słuchowych

Oraz na naszą stronę internetową: OTOMED Aparaty słuchowe

Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy także telefonicznie: 48 824 70 08, 609 394 187

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE