Reklama

Reklama

Porównaj ceny OC i AC. Zaoszczędź nawet połowę!

Opublikowano: czw, 30 kwi 2020 09:50
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Porównywarka ubezpieczeń Rankomat.pl pozwala w kilka minut sprawdzić aktualne ceny ubezpieczeń samochodu w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych jednocześnie. Żeby ubezpieczyć nie musimy wychodzić z domu, wystarczy wprowadzić dane i poszukać odpowiadającego nam ubezpieczenia.

Reklama

Porównywarka ubezpieczeń Rankomat.pl działa w bardzo prosty sposób, umożliwiając zakup polisy bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ albo w dowolne zdjęcie, aby przejść bezpośrednio do porównywarki!

Wprowadzone do formularza informacje wysyłane są do współpracujących z porównywarką towarzystw ubezpieczeniowych, które po błyskawicznej analizie danych, odsyłają najlepiej dopasowane oferty. Dzięki temu klient otrzymuje kompleksowe porównanie cen i zakresu ochrony poszczególnych polis, przedstawione w formie przejrzystego rankingu. Zadaniem Rankomatu jest pomoc w zakupie polisy taniej i o możliwie najlepszym zakresie. Dzięki porównaniu ofert wielu ubezpieczycieli w jednym serwisie, można realnie zaoszczędzić na ubezpieczeniu nawet do 50% jego ceny. Wyświetlone w rankingu oferty uwzględniają nazwę towarzystwa ubezpieczeniowego, zakres ubezpieczenia oraz ostateczną cenę polisy, aktualną na dzień dokonania kalkulacji. Prezentowane w porównaniu stawki są ostatecznie i nie zawierają dodatkowych opłat i prowizji. Cały proces trwa zaledwie kilka minut. Przed wypełnieniem formularza na stronie warto przygotować dowód rejestracyjny oraz sprawdzić aktualny przebieg pojazdu.

Główną zaletą porównywarki ubezpieczeń Rankomat.pl jest szybki dostęp do rankingu najlepszych polis ubezpieczeniowych. Zarówno podczas kalkulacji ubezpieczenia, jak i w czasie samego zakupu polisy przekazywane dane osobowe są w pełni bezpieczne. Zgromadzone dane są udostępniane wyłącznie współpracującym partnerom biznesowym, po zaakceptowaniu treści odpowiednich zgód na stronie. Baza danych klientów jest zarejestrowana i spełnia wymagania biura Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Płatność za polisę można rozłożyć na 12 rat, dodatkowo zakup polisy przez Internet daje możliwość odstąpienia od umowy do 30 dni od jej zawarcia, bez konieczności podawania jakiejkolwiek przyczyny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.