Reklama

Politologia – kierunek, który obala stereotypy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Politologia – kierunek, który obala stereotypy - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Opinie na temat perspektyw zawodowych po ukończeniu kierunków humanistycznych są różne. O wiele bardziej opłacalny wydaje się być wybór kierunku o profilu technicznym. Politologia w AHE jest idealnym przykładem na to, że również po kierunku humanistycznym, możesz świetnie zarabiać i odnieść ponadprzeciętny sukces zawodowy.

Studia są etapem w życiu, który ma rozpocząć drogę do sukcesu, jest krokiem ku realizacji planów. Każdy powinien posiadać pomysł na swoją przyszłość zawodową. Dobrze, jeżeli wiąże się on z dobrymi zarobkami i możliwością wspinania się po szczeblach kariery zawodowej. Politologia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi to doskonały wybór.

Kadra dydaktyczna systematycznie urozmaica i unowocześnia program kształcenia tak, aby był on dostosowany do wymagań studentów oraz stale zmieniającego się rynku pracy. Przykładem na to są specjalności: e-polityka i PR w sferze publicznej, akademia przywództwa oraz handel międzynarodowy i biznes na rynku europejskim, które są nowościami w bogatej ofercie kształcenia. Studenci AHE w Łodzi mogą liczyć na zajęcia praktyczne oraz warsztaty, dzięki którym zdobędą gruntowne przygotowanie m.in. do prowadzenia negocjacji międzynarodowych. Istotnym argumentem, który być może zachęci wielu niedowiarków do rozpoczęcia nauki na tym obiecującym kierunku, jest fakt, że po politologii w AHE w Łodzi można naprawdę dobrze zarabiać. Potwierdza to ranking sporządzony na podstawie najnowszego raportu systemu monitorującego Ekonomiczne Losy Absolwentów. Politologia w AHE w Łodzi zajęła 4. miejsce pośród najlepiej opłacalnych kierunków oferowanych przez łódzkie uczelnie wyższe.

– Ranking nie jest dla mnie zaskoczeniem, a potwierdzeniem tego, co staramy się przekazywać studentom – politologia jest oknem na świat. Nasi studenci zdobywają szereg umiejętności miękkich podczas realizowania projektów na rzecz konkretnych podmiotów z otoczenia społeczno-biznesowego, czego efektem są intratne oferty pracy. Jestem szczęśliwy, że absolwenci politologii AHE z łatwością odnajdują się na lokalnym i międzynarodowym rynku. To właśnie ich sukcesy są najlepszym potwierdzeniem jakości kształcenia – mówi dr Łukasz Zaorski-Sikora, dziekan kierunku politologia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.ahe.lodz.pl/politologia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy