Reklama

Sala Zabaw Figlobajka ponownie zaprasza najmłodszych! Nowe atrakcje, nowe niższe ceny!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Sala Zabaw Figlobajka ponownie zaprasza najmłodszych! Nowe atrakcje, nowe niższe ceny! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Sala Zabaw Figlobajka zaprasza do zabawy. Podczas gdy sala była zamknięta z powodu pandemii, właściciele nie próżnowali. Cała główna sala została przebudowana, dzięki czemu dla dzieci dostępne jest dużo nowych atrakcji.

Najmłodsi mają teraz do dyspozycji zupełnie nowy małpi gaj. Dodatkowo w sali dostępne są nowe atrakcje - karuzela, konik, cymbergaj, zbijak, a przede wszystkim ogromny basen w którym jest dokładnie 19870 plastikowych kulek! Niezmiennie dzieci bawić się mogą na trampolinach, korzystać z kilku zjeżdżalni oraz sprawdzić się w pokonywaniu małpiego gaju. W Sali Zabaw Figlobajka dostępna jest również specjalna wydzielona salka dla najmłodszych dzieci - Strefa Bobasa.

Figlobajka oferuje organizację urodzin dla dzieci. Do wyboru są 4 różne pakiety organizacji imprezy, każdy znajdzie coś dla siebie. Specjalnie dla dzieci świętujących urodziny i ich gości wydzielona jest jedyna w Bełchatowie sala z fluorescencyjną ścianą!

Nie brakuje również atrakcji dla rodziców. Dostępna jest strefa relaksu dla opiekunów, gdzie można wypić pyszną kawę lub herbatę, poczytać gazetę lub książkę i poczekać na swoją pociechę.

Figlobajka poprawiła i przebudowała wszystkie rzeczy zgłaszane przez rodziców. Z środka sali zniknęła karuzela, której powierzchnię odziedziczył nowy małpi gaj. Czerwona zjeżdzalnia została maksymalnie spowolniona poprzez wypłaszczenie zjazdu, a skoki z trampolin do pianek zastąpione zostały blisko 20 tysięczną liczbą plastikowych kulek, do których można zjeżdzać zjeżdzalnią. Wszystko to aby zabawa w Sali Zabaw Figlobajka była maksymalnie bezpieczna dla dzieci.

Wraz z nowymi atrakcjami Sala Zabaw Figlobajka oferuje nowe niższe ceny! Będąc świadomymi trudnej sytuacji po pandemii, sala zabaw wychodzi naprzeciw wszystkim rodzicom obniżając ceny pobytu na sali. Od teraz w tej samej cenie, co wcześniejsze 2 godziny pobytu, dzieci mogą bawić się bez limitu czasu!

Sala Zabaw Figlobajka przy ul. Transportowej 3 dostępna jest dla odwiedzających od poniedziałku do piątku od godziny 14 do 19, oraz w sobotę i niedzielę od 12 do 19.

Więcej informacji i rezerwacje pod numerem: 517-125-749

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy