Oferta Pracy. Handlowiec - obsługa klientów reklamowych

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Oferta Pracy. Handlowiec - obsługa klientów reklamowych - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

RozmaitościWydawca portalu Dzień Dobry Bełchatów i Przeglądu Bełchatowskiego poszukuje osoby na stanowisko: sp. ds. Obsługi Klientów Reklamowych / Handlowiec.

Agencja Prasowo-Reklamowa „Activ Media” sp. z o.o., wydawca gazet i portali lokalnych poszukuje osoby na stanowisko:

sp. ds. Obsługi Klientów Reklamowych / Handlowiec

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży lub pracy z klientami (doświadczenie w sprzedaży reklam to dodatkowy atut)
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu i doskonała organizacja pracy
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami w oparciu o profesjonalizm i zaufanie
  • zdolności negocjacyjne i elastyczność w zakresie wypracowywania niestandardowych rozwiązań
  • wysokie umiejętności współpracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • obsługa dotychczasowych i pozyskiwanie nowych klientów reklamowych na terenie Bełchatowa i Piotrkowa Trybunalskiego
  • budowanie i pielęgnowanie dobrych, długofalowych relacji z klientami
  • współpraca z klientami bezpośrednimi, samorządami i agencjami reklamowymi
  • przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych i opracowywanie planów akcji specjalnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych
  • prowadzenie negocjacji i prezentacji sprzedażowych
  • monitorowanie i raportowanie realizacji zleceń dla klientów i na potrzeby wydawnictwa

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • szkolenia produktowe, przygotowanie do wykonywanych obowiązków
  • atrakcyjne i konkretne szkolenia/warsztaty specjalistyczne
  • możliwość wymiany doświadczeń ze specjalistami z innych miast
  • wszelkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane ofertę proszone są o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@ddbelchatow.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W stopce CV koniecznie powinna się znaleźć klauzula następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE