Reklama

Reklama

Odkryj kreatywność i wygraj indeks na studia

Opublikowano: wt, 4 maj 2021 08:04
Autor:

Odkryj kreatywność i wygraj indeks na studia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Od 28 lat Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi stawia na kreatywność. Była ona podstawą założenia uczelni i za jej sprawą cały czas się rozwija. A teraz dzięki tej idei powstał konkurs, w którym można wygrać indeks i studiować za darmo przez rok.

Reklama

 

Uczelnia w codziennym działaniu i kształceniu studentów pokazuje, że kreatywność przynosi wiele korzyści i warto ją rozwijać. Właśnie ta myśl towarzyszyła Akademii przy organizowaniu konkursu na najlepszy esej o kreatywności „Czym dla Ciebie jest kreatywność?”.

– Kreatywność ma mnóstwo twarzy i można ją interpretować na wiele sposobów, dlatego chcemy poznać te spojrzenia i przemyślenia – tłumaczy Makary K. Stasiak, założyciel AHE w Łodzi.

Jeśli jesteś w wieku pomiędzy 18 a 26 rokiem życia, uważasz się za kreatywną osobę i chcesz się tym podzielić ze światem, weź udział w konkursie. Nagrodą za najlepsze i najciekawsze prace jest indeks na wybrany kierunek studiów (oprócz kierunku taniec), który daje możliwość kształcenia za darmo przez rok.

Prace można przesyłać na adres: [email protected]

Termin zgłaszania prac: 21.04.2021-31.05.2021 r.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem, w którym znajdują się szczegółowe informacje dotyczące organizacji, jego przebiegu oraz nagród: https://www.ahe.lodz.pl/news/15287/odpowiedz-na-pytanie-i-wygraj-indeks-ahe

Życzymy kreatywności w tworzeniu prac. Powodzenia!

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.