Reklama

Obowiązkowa wyprawka dla maluszka. O tych sprzętach musisz pamiętać!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Obowiązkowa wyprawka dla maluszka. O tych sprzętach musisz pamiętać! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Jesteście rodzicami, którzy właśnie oczekują swojego pierwszego dziecka? Powinniście wiedzieć, że kompletowanie wyprawki dla maluszka należy rozpocząć jeszcze przed narodzinami. Niektóre z tego typu akcesoriów będą przecież przydatne już od pierwszych dni życia pociechy! Jakie elementy są uznawane za obowiązkowe w przypadku pierwszych zakupów? Odpowiadamy na to pytanie w tym artykule! Bez niżej wymienionych przedmiotów ani rusz! To dlatego warto zadbać o kupno tylko jakościowego sprzętu. Podpowiadamy, jak profesjonalnie podejść do takiego tematu. Zapraszamy.

 

Komfortowe i bezpieczne warunki na każdym spacerze. Zainwestuj w dobry wózek

 

W dzisiejszych czasach ciężko sobie wyobrazić wyprawkę dla maluszka bez wózka spacerowego. Pierwsze wycieczki rodzinne z dzieckiem możliwe są przecież już po pierwszych tygodniach. Ba, będą one nawet wskazane przez lekarzy specjalistów. Jako rodzic musisz zadbać o to, żeby Twoja pociecha mogła pokonywać pierwsze metry na świeżym powietrzu w maksymalnie bezpiecznych warunkach. Dobry wózek spacerowy gwarantuje również wysoki poziom komfortu. Nie możemy tego ukryć – to także kluczowy czynnik nie tyle względem rodzica, co samego maluszka. Sklep online 3kiwi.pl doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważną częścią wyprawki dziecięcej będzie wózek spacerowy. W tamtejszym asortymencie znajdziesz wyłącznie sprawdzone rozwiązania od renomowanych producentów. Taką informację należy uznać za pewnik dwóch wcześniej wspomnianych aspektów. Czołowe marki dbają również o funkcjonalność i mobilność wózeczków. To na wypadek, gdyby zachodziła potrzeba transportu takiego sprzętu.

 

Chroń własne dziecko w trakcie podróży. Fotelik to obowiązek zmotoryzowanego rodzica

 

Przemieszczanie się z malutkim dzieckiem przy pomocy wózka spacerowego to bardzo popularna opcja, jednak należy jeszcze pamiętać, że ogromna liczba rodziców stawia na zgoła inny sposób na transport dziecka. Dla zmotoryzowanych osób absolutnym, wyprawkowym must have będzie nie tylko komfortowy, ale również maksymalnie bezpieczny fotelik samochodowy. W tym przypadku warto skupić swoją uwagę na rozwiązaniach typu RWF, montowanych tyłem do kierunku jazdy. Jak wskazują najnowsze badania, taki sposób instalacji komponentu będzie zdecydowanie lepszy dla zdrowia maluszka. Nawet drobna stłuczka przy prędkości chociażby 50 km/h może spowodować ciężkie uszkodzenie kręgów szyjnych. Fotelik RWF (ang. rear way facing) eliminuje ten problem. Jego zaprojektowanie stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnego rynku. Wspomniane nieco wcześniej badania obaliły bowiem mit, że dotychczas popularne foteliki samochodowe FWF, czyli te montowane frontalnie do przedniej szyby, stanowią najbezpieczniejsze dla dziecka rozwiązanie.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE