Reklama

Na tropie dobrego endometru stomatologicznego. Znajdź najlepszy model!

Opublikowano:
Autor:

Na tropie dobrego endometru stomatologicznego. Znajdź najlepszy model! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Stomatolog, który pracuje wewnątrz kanału korzeniowego, musi precyzyjnie określić jego długość. Nie mając do dyspozycji profesjonalnego sprzętu, może się pomylić – z mniejszą lub większą szkodą dla pacjenta. Leczenie endodontyczne wymaga dokładności, a tę jest w stanie zapewnić profesjonalny endometr. Potrzebujesz urządzenia, przy pomocy którego z łatwością opracujesz kanały? Przyjrzyj się bliżej nowoczesnym endometrom, stworzonych z myślą o doświadczonych specjalistach, przeprowadzających leczenie kanałowe.

Endodoncja rozwija się w szybkim tempie. Korzystaj z profesjonalnego sprzętu

Nawet, jeśli jesteś stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem i przeprowadzałeś już leczenie kanałowe bez endometru, nie musisz rezygnować z dostępu do nowoczesnych sprzętów. Możliwość błyskawicznej i trafnej oceny długości roboczej pozwala pracować lepiej i szybciej. Używanie endometru jest nieinwazyjne, a przynosi szereg korzyści dla pacjenta oraz stomatologa. Ma to duże znaczenie zwłaszcza w przypadku trudnych kanałów, których opracowywanie wymaga szczególnej precyzji. Nieznajomość długości kanału może doprowadzić do perforacji wierzchołka korzenia lub przeoczenia zainfekowanej miazgi, wymagającej usunięcia. Jako, że korzystanie z endometru jest proste, zapewnia powtarzalne pomiary i skraca czas potrzebny na ich opracowanie oraz wypełnienie kanałów, warto wyposażyć gabinet w to urządzenie. Tym bardziej, że w dobrych sklepach ze sprzętem dla gabinetów dentystycznych, nie brakuje endometrów w korzystnych cenach.

Dobry endometr powiadomi stomatologa, na jakiej głębokości znajduje się pilnik

Korzystanie z endometru nowej generacji jest najlepszym sposobem na uniknięcie powikłań, do jakich może dojść podczas pracy w kanale zęba. Dobre sklepy internetowe, jak na przykład LUBDENT: https://lubdent.com.pl/ zaopatrują gabinety stomatologiczne w profesjonalne endometry, gwarantujące precyzyjne pomiary. Urządzenia te automatycznie się kalibrują, są wyposażone w duże kolorowe wyświetlacze i przystosowane do pracy w różnych środowiskach (suchym i mokrym). Zapoznaj się z endometrami, które sklep LUBDENT posiada w asortymencie. Znajdziesz tam zaawansowane technologicznie modele z dźwiękowym sygnalizatorem. Najnowsze z nich ilustrują ruch narzędzi wewnątrz kanału, a tym samym minimalizują ryzyko przeoczenia wierzchołka korzenia. Szukając endometru do gabinetu stomatologicznego wybieraj sprzęt od znanych producentów, cieszący się pozytywnymi opiniami użytkowników. Takie urządzenie sprawdzi się w różnych warunkach zabiegowych, zaskoczy Cię łatwością obsługi i dokładnością działania. Gabinet wyposażony w sprzęt wysokiej klasy, będzie chętnie odwiedzany przez pacjentów, którzy cenią sobie pierwszorzędną jakość usług stomatologicznych.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE