Reklama

Mini autocasco – co to jest i na czym polega?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Mini autocasco – co to jest i na czym polega? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Chcesz zabezpieczyć samochód na wypadek nieoczekiwanych sytuacji, ale przeraża Cię cena kompleksowego ubezpieczenia? Możesz wybrać polisę Mini autocasco, którą w LINK4 znajdziesz pod nazwą Smart casco! To rozwiązanie zapewni ochronę Twojego pojazdu na skutek wielu zdarzeń.

Nawet jeśli jesteś ostrożnym kierowcą, to Twój pojazd narażony jest na wypadek. Może zostać skradziony albo tak mocno uszkodzony, że dalsze użytkowanie stanie się niemożliwe. Na szczęście istnieje sposób na uniknięcie kosztów związanych z takimi przykrymi zdarzeniami. LINK4 oferuje przystępne cenowo ubezpieczenie, o którym więcej dowiesz się z naszego artykułu.

Co to jest Mini autocasco?

Mini autocasco, znane w LINK4 jako Smart Casco to oferta ubezpieczenia, która zapewnia ochronę pojazdu w przypadku uszkodzeń, powstałych w pewnych okolicznościach. W zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia polisa zabezpieczy Cię finansowo, jeśli Twoje auto ucierpi na skutek gradobicia, powodzi, pożaru, huraganu, zejścia lawiny, czyli działania sił natury. Możesz otrzymać również odszkodowanie, jeśli Twoje auto zostanie skradzione.

Kupując Mini autocasco, możesz otrzymać odszkodowanie, jeśli dojdzie do szkody całkowitej. Może to być spowodowane wypadkiem, kolizją z innym pojazdem, zderzeniem z nieruchomym obiektem, osobą, lub zwierzęciem. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje też szkody całkowite spowodowane działaniem osób trzecich, wandalizmem, wybuchem, powodzią lub nagłym działaniem czynnika termicznego, lub chemicznego.

Mini autocasco a pełne ubezpieczenie AC

Pełne AC daje kompleksową ochronę w przypadku kradzieży Twojego pojazdu lub jego uszkodzenia. Odszkodowanie otrzymasz, jeśli auto ulegnie wypadkowi z Twojej winy. Możesz wybrać opcję likwidacji szkody, która najbardziej Ci odpowiada. Natomiast Smart Casco ma zakres ochrony węższy niż w przypadku AC. Twój pojazd jest chroniony jedynie w niektórych okolicznościach, które zależą od tego, jaki z 5 dostępnych zakresów wybierzesz. Przewagą nad AC jest fakt, że cena ubezpieczenia jest niższa – wiąże się to jednak z tym, że również zakres ochrony jest węższy.

Mini autocasco – polisa w sam raz dla Ciebie!

Jeśli zdecydujesz się na Mini autocasco w LINK4, czyli smart casco, będziesz miał możliwość wyboru zakresu ubezpieczenia. Cena tego ubezpieczenia jest bardziej przystępna i zaczyna się od kilkudziesięciu złotych. Jednakże wartość składki zależy od wartości Twojego pojazdu oraz od rodzaju ryzyka, jakie chcesz ubezpieczyć. Możesz wybrać ochronę tylko przed szkodami spowodowanymi przez żywioły lub kradzież, lub skorzystać z pakietu obejmującego różne rodzaje ryzyk, które wybierzesz samodzielnie. 

W LINK4 przygotowano pięć wariantów Smart casco, z których możesz wybrać to, które najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom. Warto pamiętać, że koszt zakupu tego ubezpieczenia jest niższy w porównaniu z wydatkami, jakie może wymagać naprawa lub utrata pojazdu.

Mini autocasco – kilka słów na koniec 

Jeśli zależy Ci na zabezpieczeniu Twojego pojazdu przed kradzieżą, siłami przyrody lub w razie szkody całkowitej, autocasco mini może być idealnym rozwiązaniem. To doskonała opcja dla osób, które nie chcą płacić za ubezpieczenie AC. W zależności od wybranego wariantu Smart Casco zabezpieczy Cię np. w razie kradzieży pojazdu. W takim przypadku otrzymasz odszkodowanie, które pozwoli na pokrycie kosztów związanych z kupnem nowego pojazdu.

Aby dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczeń komunikacyjnych, skorzystaj z kalkulatora online w LINK4 i ubezpiecz Twoje auto, nie wychodząc z domu! Możesz porozmawiać także bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 444 44 44 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4, który zaoferuje Ci warianty ubezpieczeń. Każdy ze sposobów kontaktu daje możliwość otrzymania niezbędnych informacji o ofercie oraz wykupienia interesującej Cię polisy.

Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU dostępne są na stronie www.link4.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE