Reklama

Jak znaleźć tanie konto osobiste przez internet?

Opublikowano:
Autor:

Jak znaleźć tanie konto osobiste przez internet? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Stoisz przed wyborem konta osobistego? Nie wiesz, która z dostępnych na rynku ofert spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź, jak znaleźć tanie konto bankowe przez internet!

Najlepsze konta osobiste online to konta odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom i potrzebom. W gąszczu wielu atrakcyjnych ofert wybór odpowiedniego rachunku często okazuje się sporym wyzwaniem. Każdy, komu zależy na znalezieniu taniego konta osobistego przez internet, powinien pamiętać o paru istotnych kwestiach. Jakich?

 

Jakie korzyści daje posiadanie konta osobistego?

 

Konto osobiste to przede wszystkim wygoda. Ułatwia m.in. wnioskowanie o kredyt gotówkowy, wydanie karty kredytowej oraz zakładanie lokat czy rachunków oszczędnościowych. Ponadto na konto bankowe przelewane są pieniądze z tytułu wynagrodzeń za pracę. Jest to też świetne narzędzie umożliwiające sprawne opłacanie rachunków i dokonywanie innych płatności. Konto osobiste to ogromne udogodnienie na co dzień – trudno w zasadzie wyobrazić sobie obecnie funkcjonowanie bez posiadania go.

 

Jak wybrać najtańsze konto osobiste przez internet?

 

Decydując się na założenie konta osobistego przez internet, należy mieć na uwadze wysokość opłat i prowizji ze szczególnym naciskiem na opłaty za prowadzenie rachunku, wypłaty z bankomatów oraz opłaty za kartę. W wielu przypadkach z karty wydawanej do konta można korzystać bezpłatnie po spełnieniu określonych wymogów dotyczących np. liczby transakcji bezgotówkowych przeprowadzanych w ciągu miesiąca. Niezwykle istotnym aspektem jest również dostęp do środków na rachunku. Pomimo że większość transakcji przeprowadzanych na kontach osobistych ma formę bezgotówkową, to jednak warto się upewnić, że w miejscu zamieszkania znajduje się bankomat danego banku. Dobrymi sposobami na uzyskanie szybkiego dostępu do środków zgromadzonych na koncie są też aplikacja mobilna banku oraz metody płatności takie jak np. Blik, Google Pay i Apple Pay.

 

Szukając odpowiedniego konta osobistego przez internet, warto przyjrzeć się rozmaitym promocjom. Jak działają promocje bankowe? W zamian za uruchomienie rachunku banki często proponują m.in. zwroty za zakupy lub premie gotówkowe, a także szereg dodatkowych usług w postaci pakietu ubezpieczeniowego, członkostwa w programie lojalnościowym etc.

 

Gdzie założyć konto osobiste przez internet?

 

Wybór konta osobistego jest podyktowany indywidualnymi przesłankami, przy czym pierwsze skrzypce grają funkcjonalność oraz koszty związane z posiadaniem rachunku. Podjęcie decyzji z pewnością ułatwi przeanalizowanie rankingów. Jednym z nich jest ranking kont osobistych, który zawierają najważniejsze informacje na temat tego typu produktów. Rankingi są na bieżąco aktualizowane i sprzyjają podejmowaniu decyzji, które procentują w przyszłości. Zestawienia są tworzone z uwzględnieniem najistotniejszych kryteriów wyboru rachunku bankowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE