Reklama

Jak działa drukarnia internetowa? Dowiedz się - Orły Poligrafii!

Opublikowano:
Autor:

Jak działa drukarnia internetowa? Dowiedz się - Orły Poligrafii! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Wraz z rozwojem sieci internetowych obserwujemy coraz częstsze przenoszenie się firm i biznesów do wirtualnego świata. Chętnie korzystamy z usług, które oferują nam sklepy internetowe , coraz rzadziej zaglądających do tych stacjonarnych w Rzeszowie czy Szczecinie. Drukarnie również skorzystały z tego trendu – wiele z nich działa w trybie online. Jak funkcjonuje taki zakład? Czy po drukarni internetowej możemy się spodziewać tak samo wysokiej jakości usług?

Drukarnia internetowa – jak działa?

Nasza podróż przez zamówienie wydruków w drukarni online zaczyna się na stronie internetowej firmy. Wybieramy w stosowanych formularzach jaki typ produktu nas interesuje, np. ulotki, bloczki samokopiujące czy kalendarze. Następnie personalizujemy wydruk, określając m.in. ilość kopii, kolory, napisy, format, rodzaj papieru czy twardość okładki. Na tym etapie dostaniemy wstępny kosztorys oraz szacowany czas dostawy (wraz z jej kosztem). W przypadku, gdy nasze druki nie mieszczą się we wstępnych ramach, które określiła drukarnia, mamy możliwość kontaktu z konsultantem. Pomoże nam on spersonalizować zamówienie. Po dokonaniu przez nas płatności kurier we wskazanym dniu przywiezie wydruki na wyznaczony przez nas adres. To bardzo wygodne, ponieważ nie musimy sami przenosić ogromnych pudeł z kalendarzami ze sklepu do siedziby firmy.

Drukarnia online tańsza od stacjonarnej?

Niejednokrotnie drukarnie internetowe są dla klientów o wiele tańszym rozwiązaniem niż ich stacjonarne pierwowzory. Dzieje się tak za sprawą faktu, iż firmy funkcjonujące online nie muszą wynajmować drogich pomieszczeń w centrum Krakowa czy Gdańska. Drukarnia internetowa zadowoli się powierzchnią magazynową na obrzeżach, gdzie wygodnie poustawia wszystkie maszyny, niezbędne do druku cyfrowego czy offsetowego. Wszystkie wydruki i tak są potem dostarczane do klienta kurierem, więc nie ma potrzeby inwestycji w lokalizację „na widoku”. Takie rozwiązanie będzie szczególnie łaskawe dla kieszeni klientów, którzy zamawiają ogromne ilości ulotek czy plakatów. Ilość wydruków zniweluje koszt wysyłki.

Drukarnia internetowa – jak wybrać?

Drukarni online jest obecnie bardzo wiele, dzięki czemu mamy szeroki wybór u kogo zdecydujemy się na druk. Nie możemy mieć jednak pewności jaka jest jakość gotowych produktów. Zanim więc zdecydujemy się na najtańszą opcję, sprawdźmy czy drukarnia istnieje w wykazie plebiscytu Orły Poligrafii. W zestawieniach wyszczególnione są tylko te przedsiębiorstwa, które przynajmniej w 80% zadowoliły oczekiwania swoich klientów. Rankingu dokonuje się na podstawie wszystkich ocen firmy, zgromadzonych w Internecie i wyciągniętej z nich średniej. W ten sam sposób powstają również inne listy Orłów z 58 różnych branż. Znajdziecie więc nie tylko drukarnię w Katowicach, ale i szkołę nauki jazdy w Poznaniu czy agencję ubezpieczeń w Kielcach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE