Reklama

Internet nowej generacji w Zelowie - sprawdź jego możliwości

Opublikowano:
Autor:

Internet nowej generacji w Zelowie - sprawdź jego możliwości - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Zakres użycia internetu we współczesnym świecie jest niezmiernie szeroki. Praca, nauka, rozrywka, wszystko to wymaga stałego dostępu do sieci. Na mapie zarówno świata jak i Polski możemy znaleźć coraz mniej miejsc, gdzie połączenie internetowe nie występuje wcale. Ludzie doskonale zdają sobie sprawę, jak internet jest niesamowicie potrzebny do optymalnego rozwoju. Także mniejsze miejscowości takie jak Zelów wymagają dostępu do sprawnej sieci, aby móc dorównać pod względem postępu i innowacji nawet największym miastom. Właśnie z tego powodu jeden z głównych operatorów sieci przygotował dla nich specjalną ofertę internetu światłowodowego. Sprawdź jego możliwości w Zelowie!

Światłowód w Zelowie - czym on jest?

Internet światłowodowy to konstrukcja cienkiego włókna zbudowanego z czystego szkła, do którego wnętrza dostaje się wiązka światła. Przenosi ona sygnał w momencie odbijania się od ścian światłowodu. To najszybszy sposób przesyłania informacji, gdyż droga, którą dane muszą przemierzyć, skrócona jest do minimum. Co więcej, technologia FTTH (z ang. Fiber to the Home) pozwala dostarczać sygnał bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy, nie przechodząc przez żadnych dodatkowych pośredników. Internet światłowodowy jest nie tylko szybki, ale także bezawaryjny. Jego jakości nie zaburzają takie czynniki jak duża liczba osób korzystających z sieci w tym samym czasie, czy też niekorzystne warunki pogodowe. Światłowód to doskonałe rozwiązanie dla miejsc jak Zelów. Przedsiębiorstwa, które się w nim znajdują do pracy na najwyższym poziomie, potrzebują stabilnego, szybkiego połączenia internetowego. Pozwala im to bez zakłóceń komunikować się zarówno w strukturach własnej firmy, jak i z innymi przedsiębiorstwami. To gwarancja nawiązywania licznych współpracy nawet z najdalej położonymi koncernami. Dla mieszkańców praca czy nauka w mniejszej miejscowości przestaje być barierą, a z szybkim internetem szanse rozwoju stają się takie same jak w wielkich miastach.

Szczegółowa oferta światłowodu w Zelowie.

Dla mniejszych miejscowości takich jak Zelów oprócz propozycji internetu światłowodowego operator przygotował także specjalną ofertę usług komórkowych. Dzięki niej pełny zasięg sieci i bezproblemowy dostęp do internetu możliwy jest na całym obszarze miejscowości. Operator oferuje przeniesienie aż 9 numerów jednocześnie, a do wszystkich zostaje dopasowany indywidualny abonament. Wszystko to opatrzone jest gwarancją bezpieczeństwa, dzięki specjalnemu pakietowi zawierającego m.in. jeden z lepszych na rynku program antywirusowy, który skutecznie ochroni poufne dane np. w kontaktach z bankiem. W ramach pakietu dostępna jest także usługa ochrony rodzicielskiej, która umożliwia zablokowanie wybranych treści przed małoletnimi użytkownikami, natomiast w przypadku zgubienia bądź kradzieży telefonu pozwala go namierzyć, bądź zablokować. Aby efektywnie modernizować mniejsze miejscowości takie jak Zelów, operator postanowił wprowadzić do nich najnowsze technologie. Dla swoich klientów przygotował nowoczesny modem Connect Box oraz Boostery, czyli wzmacniacze sygnału wifi. Co więcej, pojawiła się także specjalna oferta telewizji z dekoderem odtwarzającym materiały w najwyższej jakości 4K. Do jego obsługi służy pilot sterowany głosem. Dodatkowo sprzęt ma możliwość integracji z aplikacją w telefonie i tablecie, aby cieszyć się dostępem do rozrywki także poza domem.

Do kogo skierowana jest oferta światłowodu od UPC?

Oferta światłowodu, którą proponuje UPC, skierowana jest do mieszkańców oraz przedsiębiorstw funkcjonujących w Zelowie. Szybki i niezawodny internet jest gwarancją ich odpowiedniego rozwoju i modernizacji. Dzięki połączeniu internetowemu promowanie historii, tradycji, pięknych okolic Zelowa staje się łatwe i skuteczne. Światłowód sprawia, że mieszkanie w dużym mieście czy też mniejszej miejscowości przestaje mieć znaczenie pod względem możliwości doskonalenia. Już teraz wejdź na stronę UPC i zapoznaj się ze szczegółową ofertą internetu światłowodowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE