Reklama

Inteligentne oświetlenie świąteczne – poznaj nowe kurtyny LED

Opublikowano:
Autor:

Inteligentne oświetlenie świąteczne – poznaj nowe kurtyny LED - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Za pomocą odpowiedniego oświetlenia, można wpływać na nastrój, apetyt i wygląd. Ciepłe światło sprzyja odprężeniu, spokojowi i relaksowi, sprawia, że pomieszczenia stają się bardziej przytulne. Światło białe, zimne ma moc dodawania energii i pobudza do działania. Z kolei blask świec sprawia, że niewidoczne są niedoskonałości cery, a oczy nabierają blasku. Przy tak przytulnym świetle, jak płomień świecy delikatny makijaż wygląda na bardziej wyrazisty. Światło jest symbolem kulturowym związanym ze świętami, tradycjami i obrzędami. Podczas świąt Bożego Narodzenia światło ma olbrzymie i dlatego w każdym domu pojawiają się nowe źródła światła w postaci oświetlenia choinkowego lub kurtyny LED.

Specyficzny klimat

Światło nadaje wieczerzy religijnej niepowtarzalny, wręcz magiczny klimat. Bajkowe wnętrze na święta zapewnia kurtyna LED, którą można wykorzystać w domu i na zewnątrz. Jest to inteligentne oświetlenie świąteczne, dające przyjemną aurę i wyglądające bardzo efektownie. Uzyskanie upragnionego efektu ułatwia programator. Wystarczy przeczytać, jakie funkcje ma kurtyna LED i ustawić ulubioną opcję. Kurtyny można łączyć, tworząc piękne zestawy światła.

Zalety kurtyny LED

Inteligentne oświetlenie świąteczne – kurtyny LED mogą pracować w każdych warunkach pogodowych, nie pobierają dużej ilości energii elektrycznej, więc są ekonomiczne i ekologiczne w użyciu oraz łatwe w zawieszaniu i składaniu do pudeł. Świecące diody LED są dostępne w różnych zestawach kolorystycznych – mogą emitować światło różnokolorowe, białe, niebieskie lub białe ciepłe. Komplet to najczęściej 100 lub 200 diod. W sprzedaży bez problemu znaleźć można kurtyny mające 350-400 diod. Niektóre zestawy są wyposażone w dodatkowe gniazdo zewnętrzne, umożliwiające powiększenie kurtyny o dodatkowy komplet lub komplety. Oprócz standardowego kształtu niewielkich kulek do wyboru są kurtyny LED o wzorze: gwiazdek, śnieżynek, bałwanków i sopli, czyli elementów bajkowej zimowej scenografii.

kurtyny-led.jpg

Wykorzystanie kurtyn poza sezonem zimowym

Inteligentne oświetlenie świąteczne – kurtyny LED nie trzeba po karnawale chować do pudeł. Świetnie sprawdzają się jako całoroczne oświetlenie ogrodu. Mogą zdobić sale konferencyjne, kurorty, restauracje, atrakcje turystyczne, sale weselne. Służą także do podświetlenia elewacji wieczorami i do oświetlenia terenu zabawy plenerowej. Pięknie wyglądają także na tle zachodzącego, letniego słońca. Inteligentne oświetlenie świąteczne – kurtyny LED choć kojarzą się z grudniem i zimą, są oświetleniem całorocznym. W społeczeństwach krąży mit, że jest wyłącznie oświetlenie świąteczne. Panuje jeszcze obawa, co to stosowania kurtyny LED poza sezonem zimowym.

Kurtyna LED staje się powoli świetlnym symbolem świąt, domowej atmosfery, przełomu roku. To dekoracja, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Przystrojony kurtyną LED dom wyróżnia się w okolicy i wzbudza zachwyt sąsiadów. Może wyglądem przypominać delikatną firankę typu makaron.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE