Reklama

Rachunek za prąd 0 zł! Elion Bełchatów Pokazuje, jak to zrobić

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Rachunek za prąd 0 zł! Elion Bełchatów Pokazuje, jak to zrobić - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości O fotowoltaice jest głośno już od kilku lat, prawdziwy „bum” przyniosły jednak lata 2019 i 2020. Czy inwestycja faktycznie ma sens i obniża rachunki? O tym właśnie w krótkiej rozmowie przekonują profesjonaliści z bełchatowskiej firmy Elion, która korzysta z własnej instalacji fotowoltaicznej.

O tym jak fotowoltaika wpływa na wysokość rachunków możecie opowiedzieć Państwo na podstawie własnych doświadczeń. Jednym słowem wiecie, co sprzedajecie... 

Stare przysłowie mówi: „Szewc w dziurawych butach chodzi” i dotknęło to również naszej firmy. Choć sami zajmujemy się fachowo pozyskiwaniem energii słonecznej od 2013 roku, to dopiero we wrześniu mieliśmy wolny termin, aby zamontować w siedzibie firmy ELION własną elektrownię o mocy 4,86 kWp. 

Korzystając z okazji pokazujemy, jak zmieniły się nasze rachunki za energię elektryczną. Z ponad 550 zł za dwumiesięczną opłatę do zera, bo taki właśnie rachunek otrzymaliśmy za pierwszy okres rozliczeniowy. Poza stałymi opłatami, które pozostaną do uregulowania dwa razy  w roku, możemy mówić o prawdziwie darmowej energii.

Czy taki sam efekt możemy uzyskać w każdym domu lub firmie?

Zdecydowanie tak. Jeśli użyte zostaną oferowane przez nas technologie, to z pewnością, każdy będzie mógł czerpać profity w podobnym zakresie. Ważne jest też oczywiście, aby instalacją zajęła się fachowa ekipa. Nasi monterzy wiedzą, jak zadbać o każdy szczegół.

A co z formalnościami?

Nasi klienci nie muszą się o to martwić. Załatwiamy wszelkie formalności, jak dokumentacja do PGE oraz wnioski o dotacje z programu Mój Prąd. 

Jak można poznać Państwa ofertę i sprawdzić dostępne terminy?

Najlepiej umówić się na bezpłatną wycenę własnej elektrowni, którą zaprojektujemy i dopasujemy do potrzeb klienta.

 

Zapraszamy do siedziby

ELION.pl sp. z o.o.

Bełchatów, Kałduny 11c (Dachy Hurtownia) 

tel: 600 720 740 | www.elion.pl

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE