Reklama

FINDOM - od 7 lat z Wami. Najdłużej działająca Kancelaria Kredytów Hipotecznych w Bełchatowie. Sprawdź jak wiele otrzymasz w ramach bezpłatnych usług - wywiad z Jarosławem Fuzowskim właścicielem firmy

Opublikowano: pon, 21 wrz 2020 14:55
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości FINDOM Kancelaria Kredytów Hipotecznych to znana od lat na bełchatowskim rynku Firma specjalizująca się w udzielaniu kredytów hipotecznych, firmowych oraz gotówkowych. Jako niezależna placówka ekspercka ma znacznie większe możliwości wyboru najlepszej oferty kredytowej analizując je spośród ofert wielu banków. Jak to możliwe, że lokalna Firma posiada większe możliwości niż duże korporacje bankowe? O tym właśnie rozmawiamy z Jarosławem Fuzowskim, właścicielem Kancelarii Kredytów Hipotecznych FINDOM.

Na jaki zakres wsparcia mogą liczyć klienci zgłaszający się do Pana firmy?

Findom to przede wszystkim kompleksowość i profesjonalizm.

Zatrudniam kompetentnych i doświadczonych Pracowników, którzy tworzą Zespół osób gwarantujący najwyższe standardy obsługi Klienta.

Dla Naszych klientów wszyscy pracujemy zgodnie z założoną misją firmy, którą jest profesjonalna pomoc przy wyborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego, firmowego lub gotówkowego, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta czyli świadczenia niezależnych usług w zakresie wyboru najkorzystniejszego dla każdego produktu kredytowego.

Nie jesteśmy uzależnieni od oferty jednego banku, porównujemy i sprawdzamy, która z nich okaże się najlepsza. Każdorazowo uwzględniamy potrzeby i oczekiwania tych, którzy przychodzą do Firmy zrealizować swoje największe życiowe marzenie - zakup własnej nieruchomości oraz realizację innych celów konsumpcyjnych.

Marzenie wielkie, ale i trudności sporo...

Cały Zespół FINDOM w przyjazny, a co najważniejsze kompetentny sposób prowadzi klientów w złożonym procesie uzyskania kredytu hipotecznego. Wyliczamy zdolność kredytową, weryfikujemy nieruchomości i księgi wieczyste pod względem formalno - prawnym, a także pomagamy w skompletowaniu wymaganych dokumentów do procesu kredytowego. Wachlarz oferowanych przez FINDOM usług jest o wiele szerszy, bo oferuje również: przygotowanie umowy przedwstępnej, sporządzenie kosztorysu budowlanego jak i przygotowanie dokumentów wymaganych przez sąd czy urząd skarbowy. Jesteśmy także w stanie pomóc w wyborze notariusza, do którego dostarczymy niezbędne dokumenty. Współpracujemy również z najlepszymi Developerami oraz Biurami Nieruchomości w Bełchatowie. Reasumując – tutaj w jednym miejscu pomożemy załatwić wszystko, co jest związane z kredytem hipotecznym.

Skąd tak duża popularność Pana Firmy?

Podstawą i gwarantem skuteczności Firmy bezdyskusyjnie jest moje kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w bankowości, a także kompetencje zatrudnionych Pracowników. Wiedza i umiejętności całego Zespołu pozwalają stworzyć Klientom nie tylko poczucie komfortu w tym - powiedzmy to wprost - trudnym procesie, ale przede wszystkim zaproponować ofertę kredytu na miarę ich możliwości. W tym celu porównujemy i analizujemy najbardziej aktualną ofertę kredową na rynku. Duże znaczenie ma również fakt, że mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji ofertowych z bankami, bardzo dobrze znam mechanizmy ich pracy oraz dysponuję szeroką bazą kontaktów. To sprawia, że oferta firmy FINDOM jest rzetelna oraz cenowo taka sama jak oferta kredytowa Banku.

Z jakimi bankami Pan współpracuje?

Praktycznie ze wszystkimi największymi i najpoważniejszymi graczami na rynku, takimi jak PKO Bank Polski SA, Bank PeKaO SA, Santander Bank SA, ING Bank Śląski SA, BNP Paribas Bank Polska SA, Bank mBANK, Millennium Bank SA, Alior Bank SA.

Czy usługi w Firmie FINDOM są płatne?

Absolutnie nie. Usługi mojej Firmy są całkowicie bezpłatne, a oferta jest dokładnie taka sama jak w Banku. Zapewniamy komfort i wygodę, poświęcamy Klientom tyle czasu ile potrzebują, a moje biuro gwarantuje odpowiednie do tego warunki. Jesteśmy zobowiązani zachować tajemnicę bankową, co zapewnia pełną dyskrecję.

Jak jeden z głównych atutów Firmy FINDOM wymienia Pan doświadczenie i profesjonalizm. To ważne, bo klienci lubią wiedzieć, że obsługuje ich specjalista...

Zgadza się. Karierę zawodową w bankowości rozpocząłem w 2003 roku jako Doradca Klienta. W ciągu kilkunastu lat zajmowałem między innymi takie stanowiska jak Menadżer oddziału Banku oraz Regionalny Dyrektor Sprzedaży - odpowiedzialny za sieć oddziałów jednego z największych Banków w Polsce.

Posiadam wykształcenie wyższe, ukończyłem także studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Bankowości w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Uzyskałem stopień zawodowy "Dyplomowanego Pracownika Bankowego" nadawany przez Związek Banków Polskich, a wiedzę swoją i umiejętności zawodowe z zakresu bankowości potwierdziłem otrzymując Europejski Certyfikat Bankowca EFCB.

Własną Firmę założyłem w 2013 roku, a wiec funkcjonuję na rynku już prawie 7 lat.

Jestem wpisany przez Komisję Nadzoru Finansowego do Rejestru pośredników kredytu hipotecznego pod poz. RPH000545. Zdałem także egzamin na pośrednika kredytów hipotecznych, co zostało potwierdzone Uchwałą nr 10/2019 z dnia 25.01.2019 roku przez Komisję Nadzoru Finansowego. Posiadam wymagane obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika kredytu hipotecznego.

Jestem także wpisany przez Komisje Nadzoru Finansowego do Rejestru pośredników kredytu konsumenckiego pod poz. RPK000089

Dysponuję bardzo dużym doświadczeniem w zakresie produktów hipotecznych, firmowych i gotówkowych. Potrafię w czytelny oraz prosty sposób przekazać ogromną i niezbędną wiedzę dotyczącą całego procesu kredytowego.

Swoją wiedzę i umiejętności systematycznie przekazuję zatrudnionym w firmie Pracownikom, co w sposób istotny wspiera ich dążenie do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

FINDOM zrealizował ponad 1200 transakcji kredytowych, co zdecydowanie przemawia za dużym doświadczeniem moim i mojego Zespołu.

Dużo Pan mówi o działalności gospodarczej FINDOM Kancelaria Kredytów Hipotecznych, a czy firma wdraża i realizuje działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu?

Oczywiście, że tak. Moja firma od lat angażuje się w akcje charytatywne i inspiruje innych do podobnego działania.

FINDOM sponsoruje wydarzenia kulturalne i sportowe.

Jest Partnerem Akademii Piłkarskiej SOCCER oraz sponsoruje i wspiera drużyny Bełchatowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej oraz Bełchatowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Z ostatniego okresu mogę wymienić min:

  • Wsparcie i pomoc przy organizacji "II Halowego Turnieju Piłki Nożnej pod patronatem Prezydenta Miasta Bełchatowa pn. "Bełchatów CUP 2018"
  • Partner I Turnieju COCCER CUP "Stawiamy Anię na nóżki"
  • Wsparcie i pomoc przy organizacji turnieju "Piłka łączy Pokolenia 2019, V Turniej Piłki Nożnej Dla Dzieci"
  • Honorowy tytuł Mecenas Kultury UP Showcase 2019 przyznany za wsparcie podczas wydarzenia UP Showcase 2019 Gala Przeżyć, którego celem jest upowszechnianie kultury tanecznej, muzycznej i teatralnej oraz rozwój dzieci, młodzieży i dorosłych za pomocą wystąpień publicznych.

Otrzymane od organizatorów dyplomy i podziękowania dumnie wystawiam w swojej firmie.

Jak zainteresowani klienci mogą się z Panem skontaktować?

FINDOM Kancelaria Kredytów Hipotecznych otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 -17:00 , na os. Mari Konopnickiej 5 w Bełchatowie. Dostępny jestem również pod nr. telefonu 602 297 443 bądź mailowo: [email protected]

Moja praca wymaga kontaktu z Klientem również poza godzinami otwarcia co powoduje, że jestem dostępny całą dobę, a to zdecydowanie wyróżnia Firmę na tle wielkich korporacji.

Serdecznie zapraszam.

Pon. - pt. : 9:00-17:00
ul. Os Marii Konopnickiej 5
97-400 Bełchatów
tel. 602 297 443

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE