Reklama

Reklama

Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim – Uczelnia dla osób kreatywnych i pełnych pasji!

Opublikowano: pon, 8 cze 2020 13:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Odwieczne pytanie brzmi – czym kierować się podczas wyboru studiów? Kluczowe aspekty to przede wszystkim nasze zainteresowania i preferencje. Ważne także, abyśmy zebrali dokładne informacje na temat szkoły oraz wybranego kierunku. W Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim staramy się wyjść naprzeciw potrzebom przyszłych studentów i przedstawiamy swoją ofertę programową.

Reklama

Znajdują się w niej kierunki w formie stacjonarnej i niestacjonarnej: Administracja, Administration, Bezpieczeństwo Narodowe, Ekonomia, Filologia Angielska, Finanse i Rachunkowość, Historia, Pedagogika, Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, Zarządzanie, Logistyka (uruchomienie tego kierunku pod warunkiem uzyskania zgody MNiSW). Prowadzimy również studia podyplomowe.

W naszych murach bardzo prężnie rozwija się aktywność studentów. Dzięki indywidualnemu podejściu, udziale w asystencji naukowej oraz specjalnie dostosowanym programom kształcenia nasi absolwenci są bardzo dobrze zorientowani na rynku pracy, a studenci byli już wielokrotnie wyróżniani w skali całego kraju.

Co jeszcze wyróżnia Uniwersytet Jana Kochanowskiego na tle innych uczelni?

Filia w Piotrkowie Trybunalskim oferuje naukę w kameralnej i przyjaznej atmosferze. Kadra Filii dba, aby każdy student mógł rozwijać swe zainteresowania zarówno naukowe, jak i pozanaukowe. Studenci piotrkowskiej uczelni są współorganizatorami Muzeum Marcepanów, w którym przedstawiają przygotowane przez siebie wystawy, a także mogą próbować swych sił jako popularyzatorzy wiedzy. Z kolei osoby o zacięciu artystycznym mają do swojej dyspozycji Teatr „Wyjście ewakuacyjne” – zdobywcę wielu nagród i wyróżnień na licznych przeglądach oraz galerie, gdzie prezentowane są dokonania tak studentów, jak i absolwentów kierunków realizowanych w Filii.

Portfolio studenta, Sala rzemiosła tradycyjnego i inne

Jak już wspomniano – ważna jest również przyszłość po zakończeniu studiów. W ich trakcie w piotrkowskiej Filii można brać udział w programach Asystencji naukowej oraz Portfolio studenta. Szczególnie istotny jest ten drugi program umożliwiający zebranie w jeden uporządkowany pakiet wszystkich osiągnięć zdobytych w trakcie studiów. Pakiet ten – rekomendowany przez uczelnię – z pewnością będzie wartościowym atutem podczas starania się o wymarzoną pracę. Obecnie coraz częściej kładzie się nacisk na umiejętności, a popularność zdobywają małe, indywidualne przedsięwzięcia. I w tym obszarze piotrkowska Filia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom różnych środowisk zawodowych oraz młodych ludzi, przygotowujących się do wejścia na rynek pracy. Piotrkowscy nauczyciele akademiccy czynią liczne starania, by wyposażyć swoich studentów w cenne umiejętności łączenia pracy zarobkowej z ich zainteresowaniami celem osiągnięcia samorealizacji w przyszłym życiu zawodowym. I tak dla tamtejszych studentów otworem stoi Sala rzemiosła tradycyjnego, gdzie odkrywane są tajemnice wielu niszowych zawodów.

Ponadto, skupiamy się także, aby zapewnić rozrywkę naszym studentom poprzez: Samorząd Studencki, Koła Naukowe, Uniwersytet Pierwszego Wieku, Piotrkowskie Bractwo Akademickie im. Zygmunta I Starego, Akademickie Biuro Karier „Synergia”, Galerie „106” oraz OKO, a także Akademię Bezpiecznej Przyszłości. Studenci aktywnie korzystają także z różnych ofert, dzięki czemu mają okazje zwiedzać kraje całego Świata. Oferujemy im więc wzięcie udziału w projekcie Erasmus +, Most oraz Legia Akademicka.

Filia w Piotrkowie Trybunalskim z pewnością jawi się jako nietuzinkowe w centralnej Polsce, gdzie młodzi ludzie zdobywają wyższe wykształcenie i rozwijają swe pasje.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą studiów stacjonarnych i niestacjonarnych: http://unipt.pl/wp-content/themes/ujk/pliki/pdf/folder-ujk-internet.pdf

Wszelkich informacji chętnie udzielimy także telefonicznie: 44 732 74 18

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony: www.unipt.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.