Reklama

Elfy pakują prezenty w Galerii Olimpia!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Elfy pakują prezenty w Galerii Olimpia! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Święta już w zasadzie za pasem, a to oznacza, że przyszedł czas na bożonarodzeniowe zakupy. Wśród nich nie może oczywiście zabraknąć prezentów dla najbliższych — te zakupione w bełchatowskiej Galerii Olimpia możecie oddać w ręce asystentów samego Świętego Mikołaja, którzy pięknie go zapakują.

Już za niecałe dwa tygodnie zasiądziemy do wigilijnych stołów, by wspólnie z najbliższymi podzielić się opłatkiem i świętować tegoroczne Boże Narodzenie. Wcześniej jednak czeka nas świąteczny szał zakupów, święta nie mogą bowiem obejść się bez pysznego jedzenia, a przede wszystkim ułożonych pod choinką prezentów.

Wiele osób wpadło już w "zakupowy wir", a sklepy pękają w szwach od klientów. Jak co roku, jednym z głównych punktów obleganych przed świętami jest Galeria Olimpia. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę ogromny wybór i bogatą ofertę.

 

Pakowanie prezentów na miejscu. Tradycja w Galerii Olimpia

Otrzymywanie oraz ofiarowywanie prezentów z pewnością daje wiele przyjemności. Nie brakuje jednak osób, które nie przepadają, lub zwyczajnie brakuje im czasu na ich zapakowanie. A trzeba przyznać, że nie jest zadanie łatwe — podarunki muszą przecież pięknie prezentować się pod wigilijnym drzewkiem, dopełniając tym samym świąteczny klimat.

To właśnie dla takich osób, Galeria Olimpia przygotowała wyjątkowe rozwiązanie. Wszystkie prezenty tam zakupione możemy zapakować na miejscu całkowicie bezpłatnie. A zrobi to nie byle kto, bo na stoisku do pakowania pracują pomocnicy Świętego Mikołaja we własnej osobie. Zielone stroje i szpiczaste uszy — każdy wie już chyba o kim mowa. Chodzi oczywiście o elfy, które wzbudzają niemałe zainteresowanie wśród najmłodszych mieszkańców.

- Ciekawskie maluchy chętnie podchodzą do stoiska i witają się z nami, podczas gdy ich rodzice czekają na zapakowanie prezentu — mówi jedna z elfek, z Galerii Olimpia.

Wszystko co musimy zrobić, aby oddać prezent dla najbliższych w ręce profesjonalnych pakowaczy, to zakupić go za minimum 50 zł, właśnie w Galerii Olimpia. Wystarczy podejść do stoiska z paragonem, a kilka minut później możemy wracać do domu z prezentem szczelnie ukrytym w pięknym, świątecznym papierze. Tak zapakowana niespodzianka z pewnością sprawi radość zarówno młodszym, jak i nieco starszym członkom rodziny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE