Reklama

5 urodziny firmy Emkat w Bełchatowie przy ul. Wojska Polskiego 13

Opublikowano: wt, 13 paź 2020 11:01
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Salon EMKAT obchodzi właśnie swoje 5 urodziny! O działalności sklepu w czasie tych kilku lat oraz aktualnych promocjach z okazji 5-lecia rozmawiamy z panem Tomkiem, właścicielem salonu.

Dzień dobry. Od naszej ostatniej rozmowy minęły 2 lata. Dziś ponownie spotykamy się w wyjątkowym dla Was czasie, bo przecież Salon EMKAT obchodzi właśnie swoje 5 urodziny. Od razu nasuwa się pytanie - Jak upłynęło Wam te 5 lat?

Dzień dobry. Faktycznie, nasza ostatnia rozmowa odbywała się w naszą 3 rocznicę. Kolejne dwa lata zleciały bardzo szybko. Był to czas ciężkiej pracy, który doprowadził nas do okrągłych 5 lat na rynku. Jak te 5 lat upłynęło? Na pewno za szybko :) Poza ogromem pracy jaki wykonaliśmy i wciąż wykonujemy dla naszych Klientów, był to również okres sporej nauki i układania firmy tak, aby wyglądała tak, jak wygląda dziś.

No tak... Trzeba przyznać, że macie dobrą renomę i dużo o Was słychać na lokalnym rynku. Jednak, czy rejon wykonywania prac to wciąż okolice Bełchatowa i Radomska, bo przecież tam również znajduje się wasz salon?

- Miło nam słyszeć. Faktycznie, często spotykamy się z pochlebnymi słowami na nasz temat, które jeszcze bardziej motywują nas do rozwijania się i do ciężkiej pracy. Odpowiadając jednak na pytanie, działamy znacznie dalej niż mogłoby się wydawać. Wprawdzie wciąż ponad połowa zleceń to lokalny rynek. Natomiast coraz częściej realizujemy zamówienia spoza województwa łódzkiego. Tak przykładowo - okolice Krakowa, Warszawy czy Katowic to miejsca, gdzie jesteśmy coraz częściej. Wszystko za sprawą tzw. poczty pantoflowej, gdzie zadowolony klient poleca nas swoim sąsiadom. Bywa także, że wykonujemy montaż poza granicami kraju. Przykładem mogą być nasi zachodni sąsiedzi. Jak więc widać, zarówno dla nas jak i dla naszych klientów odległość nie stanowi żadnego problemu.

Wróćmy może do waszych urodzin. Czy przygotowaliście na tę okazję jakieś dodatkowe rabaty dla klientów???

- Oczywiście, że tak. Poza dodatkowymi rabatami na niemalże każdy produkt dostępny w naszych salonach, przygotowaliśmy również kilka gratisów. Jednym z nich są parapety zewnętrzne stalowe dla każdego klienta, który zakupi u nas okna do swojego nowego domu. Oferta obowiązuje do końca października. Ogłosimy również na naszym facebooku konkurs, w którym do wygrania będzie bardzo atrakcyjna nagroda. Zapraszamy wszystkich czytelników do śledzenia naszego facebooka!

Czego zatem można życzyć państwu na kolejne 5 lat?

- Cieszymy się, że coraz więcej klientów darzy zaufaniem nasz salon i decyduje się na zakup naszej stolarki. Wkładamy 100% serca, doświadczenia, pracy oraz zaangażowania w firmę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów. Mamy nadzieję, że grono zadowolonych klientów będzie się poszerzało i tego właśnie można nam życzyć :)

W takim razie, mamy nadzieję, że los dalej będzie wam sprzyjał i życzymy więcej takich sukcesów!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE