Reklama

Zwłoki na jezdni i brak sprawcy. Policja szuka świadków zdarzenia

Opublikowano:
Autor:

Zwłoki na jezdni i brak sprawcy. Policja szuka świadków zdarzenia - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Dziś w nocy doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem pieszego w miejscowości Chrzanowice. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Sprawą zajmują się policjanci z KPP Radomsko.

Trwa wyjaśniania przyczyn i okoliczności zdarzenia, do którego doszło 10 lipca około godziny 01:00 w miejscowości Chrzanowice (gm. Gomunice). 49 -letni mężczyzna został tam śmiertelnie potrącony przez nieznanego sprawcę, który oddalił się z miejsca zdarzenia. Zwłoki mieszkańca gminy Gomunice, znaleźli dwaj kierowcy, którzy przejeżdżali tą drogą. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna został potrącony przez nieustalony na chwilę obecną pojazd, który oddalił się z miejsca zdarzenia.

- Radomszczańscy policjanci apelują do wszystkich osób mogących posiadać informacje w sprawie wypadku o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Radomsku lub skontaktowanie się telefonicznie pod nr telefonu 44 6852811. Szczególnie pomocne mogą okazać się nagrania z kamerek samochodowych osób jadących przez miejscowość Chrzanowice w dniu 10.07.2020 r. około godziny 1.00 gdzie kamera mogła zarejestrować pojazd sprawcy – informuje KPP Radomsko.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE