Reklama

Reklama

Uwaga kierowcy! Zablokowana droga S8 i autostrada A1. Dwa wypadki z udziałem samochodów ciężarowych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region Na budowanym fragmencie autostrady A1, między Piotrkowem i Kamieńskiem doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego. Podobne zdarzenie miało miejsce również na węźle Łódź Południe, na połączeniu drogi ekspresowej S8 z autostradą A1 auto uderzyło w barierki. Utrudnienia na tym odcinku mogą potrwać kilka godzin.

Reklama

Przejazd autostradą A1 zablokowany jest na wysokości Adolfinowa na 365 kilometrze. Doszło tam do wypadku ciężarówki, kierowca uderzył w bariery, blokując przejazd w stronę Katowic.

- To budowany fragment trasy między Piotrkowem i Kamieńskiem. Jazda w stronę Łodzi odbywa się bez przeszkód, miejsce możemy ominąć jadąc przez Piotrków DK91 – informuje Maciej Zalewski, Główny Specjalista Pion Dyrektora Oddziału Stanowisko ds. Komunikacji.

Podobne zdarzenie miało miejsce również na węźle Łódź Południe, kierowcy podróżujący tą trasą muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. O szczegółach poinformował Maciej Zalewski.

- W pierwszym przypadku niemożliwy jest przejazd przez węzeł Łódź Południe na kierunku Wrocław – Gdańsk. Na łącznicy ciężarówka wpadła w poślizg i uderzyła w bariery, całkowicie uniemożliwiając przejazd. Ruch na pozostałych kierunkach węzła odbywa się normalnie. Aby ominąć zablokowane miejsce, kierowcy jadący trasą S8 z Wrocławia do Warszawy powinni na węźle Łódź Południe skręcić w stronę Katowic i na węźle Piotrków Trybunalski Zachód (A1/S8), skręcić na S8 w stronę Warszawy – przekazał Maciej Zalewski. 

Kierowcy, którzy podróżują z Wrocławia w kierunku Gdańska, również powinni skręcić na węźle Łódź Południe w kierunku Katowic, następnie dojechać do węzła Piotrków Trybunalski Południe (A1/DK74j), tam zawrócić i kontynuować podróż w kierunku Gdańska. Jak wiemy z komunikatu utrudnienia potrwają co najmniej kilka godzin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy