Reklama

Reklama

To absolutny rekord. Mężczyzna próbował zdać egzamin na prawo jazdy niemal... 200 razy.

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: facebook/WORD Piotrków Trybunalski

To absolutny rekord. Mężczyzna próbował zdać egzamin na prawo jazdy niemal... 200 razy.  - Zdjęcie główne

foto facebook/WORD Piotrków Trybunalski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Niemal 6 tysięcy złotych - tyle wydał mężczyzna z Piotrkowa Trybunalskiego na... powtórne egzaminy na prawo jazdy. Uprawnienia do kierowania samochodem próbuje zdobyć już od... 17 lat.

Reklama

Wiele młodych osób z niecierpliwością wyczekuje dnia, w którym otrzymają prawo jazdy. Najpierw jednak trzeba zdać egzamin w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, co nie jest wcale takie łatwe. Nie brakuje kursantów, którzy podchodzą do niego kilka lub nawet kilkanaście razy. To jednak nic w porównaniu do rekordzisty, który egzamin teoretyczny próbował zdać już 192 razy.

O wytrwałym piotrkowianinie wiemy, że miał już wcześniej prawo jazdy, WORD nie wskazuje jednak, w jakich okolicznościach stracił uprawnienia. Wiadomo też, że mężczyzna do egzaminu przygotowuje się we własnym zakresie i nie chce korzystać z usług szkół, które mogłyby mu w tym pomóc.

Jako, że ponowne podejście do teori kosztuje 30 zł, to przez ostatnie 17 lat, piotrkowianin na próby zdania egzaminu wydał już niemal... 6 tys. zł. Przypomnijmy, że zaliczenie części teoretycznej to dopiero połowa sukcesu, później trzeba jeszcze przebrnąć przez, zdaniem wielu zdecydowanie trudniejszą część praktyczną.

Jak obecnie wygląda egzamin teoretyczny na prawo jazdy? We wszystkich WORD-ach zasady są takie same. Kandydat na kierowcę ma 25 minut, aby odpowiedzieć na 32 pytania. Zestaw jest losowany z puli 3,5 tys. dostępnych. By zaliczyć teorię, należy uzyskać 68 na 74 możliwe punkty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy