Reklama

Reklama

Wszedł do cudzego domu i grzebał w portfelu. Brakowało mu 2 zł "na browara"

Opublikowano: 24 maja 2021 12:57
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Wszedł do cudzego domu i grzebał w portfelu. Brakowało mu 2 zł "na browara" - Zdjęcie główne

foto pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region Recydywista z gminy Radomsko może trafić do więzienia na ponad 7 lat, po tym, jak wszedł do jednego z domów i... przeglądał portfel jednej z domowniczek. 61-latek jest już w policyjnym areszcie.

Reklama

Włamywacze często przez wiele dni szukają okazji, by wejść do czyjegoś domu i przywłaszczyć sobie pieniądze czy kosztowności. Nieco inną taktykę obrał 61-letni recydywista, który trafił w ręce radomszczańskich policjantów.

Całe zajście rozegrało się w piątkowe popołudnie, 21 maja w jednym z domów w gminie Radomsko. Nieznany mężczyzna wtargnął na teren posesji. Sytuacja wzbudziła jednak niepokój gospodarza, który postanowił przerwać prace na podwórku i bliżej przyjrzeć się nieznajomemu.

Kiedy mężczyzna wszedł do salonu, zobaczył jak 61-latek przegląda portfel jego żony. Zapytany kim jest, i co tutaj robi odpowiedział... że brakuje mu 2 złote "na browara", po czym odłożył portfel do damskiej torebki.

- O zdarzeniu został powiadomiony dyżurny Policji. Funkcjonariusze po ustaleniu okoliczności tego zdarzenia osadzili 61- letniego mężczyznę zamieszkującego w powiecie radomszczańskim w policyjnym areszcie – informuje radomszczańska policja.

Mężczyzna tłumaczył mundurowym, że na terenie posesji szukał pożywienia. 61-latek był jednak dobrze znany funkcjonariuszom ze względu na wcześniejsze przestępstwa. Już następne dnia usłyszał zarzut usiłowania kradzieży. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Jako że przestępstwo popełnił w warunkach recydywy, grozi mu nawet 7 lat i 6 miesięcy więzienia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (7)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 4 miesiące temu | ocena +1 / -1

  jast

  A Gminy Bełchatów to niema? Czym różni się Radomsko od Bełchatowa? To wiocha i to wiocha więc gmina jest.

  • 4 miesiące temu | ocena +1 / -1

   Mieszczuch

   Ty jesteś wiocha.pl

 • 4 miesiące temu | ocena +1 / -3

  Sram na dd

  Te pismaki z koziej dupy trąbka nasrać na takich, od kiedy Radomsko to gmina!!

  • 4 miesiące temu | ocena +1 / -0

   Sram na Sram na dd

   Roman Radczyc - Wójt Gminy Radomsko, Gmina Radomsko - NIP 772-22-60-671, Kontakt tel. 44 6832413, 6832707, fax 446851360, bip.gmina-radomsko.pl, e-mail: [email protected] Gmina Radomsko - sołectwa: Bobry, Dąbrówka, Dziepółć, Grzebień, Kietlin, Okrajszów, Płoszów, Strzałków, Szczepocice Rządowe. sąsiednie gminy: Dobryszyce, Gidle, Gomunice, Kobiele Wielkie, Kodrąb, Kruszyna, Ładzice, miasto Radomsko Jednostki organizacyjne Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Radomsku Gminna Biblioteka Publiczna w Strzałkowie Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomsku Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzałkowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Kietlinie Publiczna Szkoła Podstawowa w Dziepółci Publiczna Szkoła Podstawowa w Płoszowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczepocicach Rejestr Instytucji Kultury Gminy Radomsko

 • 4 miesiące temu | ocena +3 / -2

  Czytelnik

  Napiszę to co każdy myśli po przeczytaniu tego artykułu - a **uj mnie obchodzi gmina Radomsko???

  • 4 miesiące temu | ocena +2 / -1

   Sram na dd b

   Radomsko to powiat a gminą może być Dobryszyce, Kamieńsk, Gomunice, i inne przyłączone do powiatu radomsko

   • 4 miesiące temu | ocena +2 / -0

    stopdałnom

    Gmina Radomsko - sołectwa: Bobry, Dąbrówka, Dziepółć, Grzebień, Kietlin, Okrajszów, Płoszów, Strzałków, Szczepocice Rządowe. sąsiednie gminy: Dobryszyce, Gidle, Gomunice, Kobiele Wielkie, Kodrąb, Kruszyna, Ładzice, miasto Radomsko