Reklama

Matka przyniosła synowi amfetaminę... do więzienia

Opublikowano:
Autor:

Matka przyniosła synowi amfetaminę... do więzienia - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Do nietypowych odwiedzin w Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim doszło w sobotę, 2 listopada. Do jednego z osadzonych przyszły trzy kobiety, okazało się, że dwie z nich, w tym jego matka chciały dostarczyć na teren zakładu narkotyki.

Trzy mieszkanki Tomaszowa Mazowieckiego zgłosiły się na wizytę u obywającego karę pozbawienia wolności mężczyzny. Okazało się, że była to jego matka, siostra oraz konkubina.

Dwie z nich zostały oznaczone przez psa specjalnego wyszkolonego do wykrywania substancji narkotycznych. Kobiety poddano kontroli osobistej. Funkcjonariuszki ujawniły u matki osadzonego dwa zawiniątka z białym proszkiem o łącznej wadze 9,03 grama, przeprowadzony test dał pozytywny wynik w kierunku amfetaminy. U konkubiny osadzonego ujawniono natomiast zawiniątko, w którym znajdowała się plastyczna brązowa substancja o wadze 4,54 grama, test dał pozytywny wynik w kierunku pochodnej marihuany. Kobiety próbowały wejść na widzenie ukrywając zawiniątka w ustach – czytamy na stronie Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim.

Co ciekawe, sam osadzony odbywa karę 2 lat pozbawienia wolności, właśnie za posiadanie substancji odurzających. Kobiety zostały zatrzymane i przekazane funkcjonariuszom policji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE