Reklama

Reklama

Zmiany w systemie sprzedaży biletów w MCK-u

Opublikowano: śr, 18 paź 2017 08:46
Autor:

Zmiany w systemie sprzedaży biletów w MCK-u - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie uruchomiło nowy system sprzedaży biletów. Od dzisiaj możemy nie wychodząc z domu nabyć wejściówkę na wydarzenia MCK, seans kina Kultura oraz Ekspozycję PGE Giganty Mocy całkowicie online.

Reklama

Nowoczesny system daje możliwość kupna biletów na wszystkie usługi MCK oraz zwiedzania ekspozycji mobilnie.
Sprzedaż biletów dostępna jest pod adresem: www.bilety.mckbelchatow.pl
Możliwe jest również wejście ze stron: www.mckbelchatow.pl oraz www.gigantymocy.pl

Nowy system sprzedaży biletów został dofinansowany oraz zakupiony w ramach projektu „Zwiększenie dostępu do kultury poprzez zakup wyposażenia dla Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie", na realizację którego MCK otrzymało dotację z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.