Reklama

Reklama

X Ogólnopolskie Spotkania Taneczne (Re)akcje Bełchatów 2017

Opublikowano: ndz, 19 lis 2017 11:15
Autor:

X Ogólnopolskie Spotkania Taneczne (Re)akcje Bełchatów 2017 - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na najważniejsze taneczne wydarzenie roku - X Ogólnopolskie Spotkania Taneczne (Re)akcje Bełchatów 2017, które odbędą się w dniach 2 – 3 grudnia, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Na parkiecie będzie rządzić taniec współczesny oraz nowoczesny.

Reklama


Już po raz kolejny, najlepsze grupy taneczne z całej Polski, będą rywalizować na scenie Miejskiego Centrum Kultury, prezentując ciekawe choreografie z pogranicza wielu technik. Jubileuszowe - X Ogólnopolskie Spotkania Taneczne (Re)akcje, potrwają w tym roku dwa dni!

Tancerze przystąpią do turnieju w dwóch kategoriach:
Formy krótkie – do 5 minut, przeznaczone dla formacji prezentujących się w kategoriach: taniec współczesny oraz nowoczesny (sobota, 2 grudnia, od godziny: 11:00)
Formy długie – do 30 minut, przeznaczone dla teatrów tańca prezentujących formy spektaklowe (niedziela, 3 grudnia, od godziny: 13:00)

Główną nagrodą tegorocznych Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych (Re)akcje Bełchatów 2017 będzie Grand Prix Prezydenta w wysokości 1500 zł., które otrzymają twórcy najlepszego pokazu. Wyróżniająca się technika, ciekawa choreografia – to główne elementy na które będzie zwracać uwagę Jury konkursu.
Wstęp wolny.

Regulamin oraz Karta Zgłoszenia do pobraniana stronie: www.mckbelchatow.pl

Ogólnopolskie Spotkania Taneczne (Re)akcje Bełchatów 2017:
Konkurs taneczny, cieszący się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Bełchatowa i okolic, zrzeszająca środowisko taneczne z całej Polski. Celem imprezy jest popularyzacja różnorodnych form ruchowo - tanecznych wśród dzieci i młodzieży, integracja środowisk tworzących amatorski ruch artystyczny, propagowanie tańca jako formy spędzania czasu wolnego wśród dzieci i młodzieży, integracja środowiskowa tanecznego Polski oraz wymiana pomysłów i doświadczeń twórczych.
Pierwszy konkurs odbył się w 2007 roku, pod nazwą: Ogólnopolskie Spotkania Taneczne Bełchatów POWER DANCE. Przez lata konkurs zmieniał się i ewoluował. Od samego początku impreza objęta była Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta, a od kilku lat Prezydent Miasta Bełchatowa sponsoruje nagrodę GRAND PRIX dla najlepszego zespołu festiwalu.
W tym roku, Ogólnopolskie Spotkania Taneczne będą obchodzić swój Jubileusz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.