Reklama

Reklama

Uczniowie z gminy Bełchatów wrócili do szkoły. Tegoroczna inauguracja roku szkolnego była inna niż zwykle [FOTO]

Opublikowano: wt, 1 wrz 2020 10:15
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Uczniowie z gminnych szkół zasiedli dziś w ławkach i usłyszeli pierwszy, po długiej przerwie spowodowanej epidemią dzwonek. Rok szkolny 2020/21 rozpoczęło ponad tysiąc uczniów i przedszkolaków.

Reklama

Podobnie jak w miejskich szkołach, tegoroczna inauguracja roku szkolnego wyglądała zupełnie inaczej niż w latach ubiegłych. Ze względu na wymagania sanitarno – epidemioloiczne nie odbyły się uroczyste apele, a uczniowie spotkali się z rówieśnikami i nauczycielami w klasach.

- Tak dla uczniów, jaki i dla nauczycieli i dyrektorów jest to ogromne wyzwanie: uczyć się i pracować przyjdzie im w zupełnie nowych realiach związanych z reżimem sanitarnym koniecznym w dobie pandemii koronawirusa. Dla większości placówek zmienia się również organizacja pracy związana z rozpoczęciem działalności Zespołów Szkolno – Przedszkolnych – informuje gmina Bełchatów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.