Reklama

Piknik Rodzinny z piłką nożną w roli głównej

Opublikowano:
Autor:

Piknik Rodzinny z piłką nożną w roli głównej - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja W piątek 27 lipca - dzień przed pierwszym w tym sezonie meczem GKS-u - odbędzie się "Piknik Rodzinny" na placu Narutowicza. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00.

"Piknik Rodzinny" jest organizowany dla kibiców i zawodników „Brunatnych” przez GKS Bełchatów S.A. Tego dnia plac Narutowicza będzie tętnił życiem, oferując mnóstwo rozmaitych atrakcji dla najmłodszych - poczynając od dmuchanych zjeżdżalni, aż po watę cukrową. Na miejscu plenerowej imprezy będzie też możliwa zabawa z Mamutem - maskotką biało-zielono-czarnych, gra na mini boisku do piłki nożnej oraz spotkanie z zawodnikami wszystkich drużyn PGE GKS Bełchatów.
W tzw. Sektorze Rodzinnym rodzice wraz z najmłodszymi będą mogli aktywnie i miło spędzić czas. Największą atrakcją w tym punkcie będzie malowanie flagi GKS - sektorówki. Wszystko to będzie dopełniane muzyką graną przez D-ja.

Od godziny 17:00 do 19:00 uczestnicy wydarzenia będą bawić się w części "parkowej" placu Narutowicza, jednak później przeniosą się na obszar przed sceną plenerową MCK PGE Gigantów Mocy, aby m.in. poznać odmienioną kadrę PGE GKS Bełchatów na sezon 2018/2019 w nowych strojach partnera technicznego, firmy MACRON. Po oficjalnej prezentacji kibice będą mogli spotkać się z zawodnikami oraz trenerami.

Na zakończenie całej imprezy wystąpi zespół BEAT, który wprowadzi nas w klimat lat 80. Na scenie pojawią się wokaliści o niezwykłym talencie, jak na przykład Robert Osam-Gyabin popularny dzięki programowi "Jaka to melodia", Martinn Wortmann, który od 18 lat związany jest z Teatrem Warszawskim Roma, absolwentka Rosyjskiej Akademii Muzycznej - Irina Krasavina czy baryton Łukasz Skrobek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE