Reklama

Reklama

Odbyła się zbiórka krwi zorganizowana przez Zaoczne Szkoły „Cosinus Plus” w Bełchatowie

Opublikowano: wt, 29 paź 2019 12:24
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja 26 października 2019 roku po raz kolejny Zaoczne Szkoły „Cosinus Plus”w Bełchatowie zorganizowały akcję zbiórki krwi dla wszystkich chętnych, którzy chcą pomagać innym ludziom. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego też odbywa się cyklicznie.

Reklama

W tym roku akcję krwiodawstwa wspierał - Prezes Andrzej Chlebicki z Powiatowego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi przy Kopalni Bełchatów, który uświadamiał uczestników jak ważne jest oddawanie krwi, ponieważ dzięki temu pomagamy ratować życie drugiego człowieka.

Straż Miejska w Bełchatowie, propagowała zdrowy styl życia wśród słuchaczy Zaocznych Szkół „Cosinus Plus” w Bełchatowie. Naszym wspólnym celem jest dążenie do popularyzacji idei honorowego krwiodawstwa na terenie miasta Bełchatów.

Jeśli masz ochotę oddać krew, ukończyłeś 18 lat i ważysz więcej niż 50 kg możesz udać się do najbliższego Punktu Krwiodawstwa mając przy sobie dokument potwierdzający tożsamość ze zdjęciem i nr PESEL.

Pamiętaj, że 15 minut twojego czasu może uratować życie 3 osobom.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.