Reklama

Reklama

Mikołajkowa lekcja WF-u z piłkarzami PGE GKS Bełchatów w ZSP nr 9

Opublikowano: pt, 8 gru 2017 13:14
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja W dniu 07.12.2017r w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 9 w Bełchatowie odbyła się „Mikołajkowa lekcja wychowania fizycznego z piłkarzami PGE GKS Bełchatów S.A”.

Reklama

Gośćmi placówki byli zawodnicy pierwszej drużyny: Michał Lewandowski, Bartłomiej Zieliński oraz rzecznik prasowy klubu Michał Antczak.

Piłkarze przeprowadzili zajęcia sportowe dla uczniów klas: 4c i 4d o mikołajkowym charakterze. Uczniowie przywitali gości hymnem klubu, następnie, jak przed każdym meczem” Brunatnych” wystąpiły, tym razem małe cheerleaders z „9”. Piłkarze poprowadzili rozgrzewkę oraz zajęcia techniczne, w których uczniowie pokazali swoje zdolności piłkarskie. Odbyły się rozgrzewki meczowe w podziale na cztery drużyny, które wzbudziły dużo pozytywnych emocji wśród uczniów.

Lekcja wychowania fizycznego w takim wydaniu okazała się być za krótka. Na zakończenie spotkania giekaesiacy podarowali uczniom upominki klubowe oraz autografy. Całe spotkanie odbywało się przy rytmicznej muzyce, która towarzyszyła w tle. Mikołajkowa lekcja wychowania fizycznego bardzo spodobała się uczniom.

Głównym celem spotkania było propagowanie wśród uczniów zdrowego i aktywnego trybu życia. Pokazanie w jaki sposób mogą spędzać czas, nie tylko na lekcji w szkole, ale także w czasie wolnym od nauki.

Organizatorem spotkania był Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.