Reklama

Legendarna Polska Noc Kabaretowa 10.11.2022 w Atlas Arenie. Największe gwiazdy na jednej scenie [KUP BILET]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Legendarna Polska Noc Kabaretowa 10.11.2022 w Atlas Arenie. Największe gwiazdy na jednej scenie [KUP BILET] - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Mega gratka dla miłośników dobrego humoru. Już 10 listopada w łódzkiej Atlas Arenie zagości Legendarna Polska Noc Kabaretowa, a na niej premierowe skecze w wykonaniu śmietanki polskiego kabaretu. Ponad trzy godziny fantastycznej zabawy i śmiechu aż do łez zapewnią m. in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, czy Nowaki.

Nadciąga legendarna Polska Noc Kabaretowa 2022. Wyjątkowa edycja największej Kabaretowej trasy w Polsce. Największy, epicki skład artystów. Tematy, jakich jeszcze nie poruszaliśmy i śmiech, który będzie niósł się przez całą Polskę. Tym razem na tapetę bierzemy... Łódzkie! Sprawdzimy, co u Was słychać, skomentujemy aktualne afery, lokalne sukcesy i porażki, nie oszczędzimy rządzących, ale i zwykłych mieszkańców. Wystąpią Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju z interaktywnym udziałem Roberta Górskiego oraz Dziennikarki Zangażowane i Szymon Łątkowski. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2022 zajmie się Bartosz Klauzinski z Kabaret K2. Zobacz swoje miasto oczami kabaretów. Zapraszamy na premierowe skecze w wykonaniu śmietanki polskiego kabaretu. Polska Noc Kabaretowa 2022 - uratujemy Twoje miasto ;)

Nie czekaj z zakupem wejściówek. Liczba miejscówek topnieje z dnia nadzień.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
• Impreza trwa około 3,5h (w tym 15min przerwa)
• Prosimy sprawdzić dokładnie, czy maja Państwo poprawnie wydrukowane bilety.
• Bramki otwieramy punktualnie godzinę przed startem imprezy.
• Nic nie można wnosić na teren obiektu. Dopuszczalne są tylko plastikowe butelki z napojem oryginalnie zapakowane o pojemności max 0,5l.

https://biletyna.pl/event/view/id/236767?utm_source=ddbelchatow.pl&utm_medium=affiliate&utm_campaign=general

* Kabaret Młodych Panów nie występuje w Lublinie, Łodzi i Katowicach

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE