Reklama

Reklama

Koncert w ZSO w Zelowie. Tak uczniowie pomagają swojej koleżance [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie zorganizowany został koncert charytatywny. Podczas wydarzenia zbierane były pieniądze na leczenie młodej mieszkanki Zelowa. Zobacz, co działo się w szkolnej auli.

Reklama

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zelowie zorganizowali wydarzenie charytatywne podczas którego zbierali pieniądze na leczenie jednej ze swoich koleżanek. Anielka ma 11 lat i jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie. Dziewczynka zmaga się z ciężką chorobą i walczy o powrót do zdrowia.

W związku z tym uczniowie przygotowali koncert, który odbył się w środę, 26 października, w auli ZSO. Sala wypełniła się mieszkańcami gminy, którzy z zaciekawieniem obejrzeli występ młodych artystów. Zebrani mogli wysłuchać zarówno występów grupowych jak i solistów. Uczniowie zadbali również, o ciekawe stroje. W czasie wydarzenia prowadzona była zbiórka dla chorej Anielki.

Warto dodać, że podobne inicjatywy dla młodej zelowianki powstają w innych placówkach. 19 listopada w szkole do której uczęszcza Anielka odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej. Podczas wydarzenia wystąpią bełchatowscy artyści: Anna Serafińska i Paweł Bauer. Zorganizowane zostaną strefy beauty i masażu a także loteria fantowa. Zebrani poczęstowani zostaną również pyszną kawą i słodkościami. W planach są również inne niespodzianki.

Artykuł pochodzi z portalu ddzelow.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy