Reklama

Bełchatowianie zaśpiewają w głośnym musicalu już w ten weekend. Warto wybrać się do Łodzi!

Opublikowano:
Autor:

Bełchatowianie zaśpiewają w głośnym musicalu już w ten weekend. Warto wybrać się do Łodzi! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja W znanej rock-operze "Jesus Christ Superstar" wystąpią bełchatowianie Piotr Płuska i Marta Ławska. Po raz kolejny na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi ten znany musical będzie można obejrzeć już w najbliższy weekend. W jakich rolach wystąpią bełchatowscy wokaliści?

Na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi już w najbliższy weekend będzie można obejrzeć głośny musical "Jesus Christ Superstar". Co ciekawe, w obsadzie znajdziemy bełchatowskich wokalistów: Martę Ławską i Piotra Płuskę, którzy zostali obsadzeni w rolach Starszej Kobiety i Piłata. W najbliższą sobotę, 8 lutego, spektakl rozpocznie się o godz. 18.30. Natomiast w niedzielę rock-operę będzie można obejrzeć o godz. 17.

Marta Ławska to uzdolniona bełchatowska wokalistka, która śpiewa m.in. muzykę chrześcijańską z chórem TGD, a także jest wielokrotną stypendystką miasta. W przeszłości laureatka wielu konkursów wokalnych i uczestniczka głośnego telewizyjnego programu "X-Factor".

Z kolei Piotr Płuska ukończył studia magisterskie oraz doktoranckie na Wydziale Wokalno-Aktorskim łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie śpiewu prof. W. Zalewskiego. Zadebiutował w 2007 r. w Teatrze Wielkim w Łodzi rolą Hrabiego Almavivy w studenckim przedstawieniu opery W. A. Mozarta "Wesele Figara". Występował w Operze Wrocławskiej, Teatrze Wielkim w Poznaniu. W ostatnich latach zebrał znakomite recenzje za role w musicalach w „Les Misérables” oraz "Piloci".

- Znakomita muzyka i świetne libretto, brawurowa inscenizacja, wysuwająca na plan pierwszy młodzieńczą energię wykonawców, rytm i dynamiczną grę aktorską, zyskały uznanie widzów – każdy spektakl kończy owacja na stojąco i bisy. To pierwsza realizacja Jesus Christ Superstar w naszym mieście, a zarazem pierwsze polskie wystawienie anglojęzyczne (tekst polski widzowie mogą śledzić na tablicy świetlnej) - tak zapowiada musical Teatr Muzyczny w Łodzi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE