Rejestracja i logowanie

Udany rewanż bełchatowskich siatkarzy

Siatkówka 22-01-2020 Autor: Badys Foto: PGE Skra Bełchatów (@_SkraBelchatow_ on Twitter)
1
Udany rewanż bełchatowskich siatkarzy

PGE Skra Bełchatów nie zwalnia tempa, w środę podopieczni Michała Mieszko Gogola odnieśli trzecie zwycięstwo w 2020 roku! Tym razem żółto-czarni pokonali do zera Cuprum w Lubinie, biorąc tym samym rewanż za sensacyjną porażkę na własnym parkiecie (2:3).Podobnie jak w przypadku ostatniego pojedynku z GKS-em Katowice (3:0), mieliśmy do czynienia z teatrem jednego aktora. Drużyna gospodarzy nie była w stanie przeciwstawić się żółto-czarnej lokomotywie, która rozpędzała się z akcji na akcję.

W pierwszym secie bełchatowianie szybko wypracowali sobie bezpieczną przewagę i dowieźli ją do końca, choć rywale w końcówce zbliżyli się na dystans dwóch oczek. Ostatecznie jednak Grzegorz Łomacz i spółka zwyciężyli 25:22.

W drugiej partii zacięta walka toczyła się aż do stanu 15:15. Wówczas Jakub Kochanowski wyprowadził żółto-czarnych na prowadzenie i zaczął się odjazd, a set zakończył się wynikiem 25:20. W trzeciej i ostatniej części środowego spotkania lubinianie zdobyli o jedno oczko mniej.

Tym samym siódme zwycięstwo z rzędu PGE Skry stało się faktem. O ósme nie będzie trudno, bo już w sobotę do Bełchatowa przyjedzie najsłabsza w stawce BKS Visła Bydgoszcz, która również nie powinna mieć nic do powiedzenia w konfrontacji z żółto-czarnymi.

Statuetka MVP po raz kolejny w tym sezonie trafiła w ręce rozgrywającego Grzegorza Łomacza, który znakomicie rozdzielał piłki pomiędzy swoich kolegów, spośród których najwięcej punktów na swoim koncie zapisali Jakub Kochanowski i Dusan Petković (obaj po 14).

Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 0:3 (22:25, 20:25, 19:25)
Cuprum: Tavares, Lipiński, Smoliński, Domagała, Dvoranen, Sacharewicz, Gruszczyński (libero) oraz Gorzkiewicz, Ziobrowski, Zawalski, Maruszczyk
PGE Skra: Łomacz, Ebadipour, Kochanowski, Petković, Szalpuk, Huber, Piechocki (libero), Milczarek (libero)

 

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także