Rejestracja i logowanie

Porażka w Jastrzębiu, PGE Skra nad przepaścią!

Siatkówka 27-03-2019 Autor: Badys Foto: skra.pl
Porażka w Jastrzębiu, PGE Skra nad przepaścią!
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (11)
Dodaj komentarz

Pierdoloni celebryci na boisku

sklad Skry co roku slabszy.pozbycie sie Zatora to najwiekszy blad no ale wiadomo.chyba najlepsze lata juz za Skra .Glowny sponsor prawdopodobnie ogranicza wydatki dlatego tak to wyglada

Niestety, Kacper P. czyli libero nasz "kochane" nie wybronił prawie nic, a najważniejszych końcowych piłek w 2 setach nie potrafił nawet odebrać. No cóż jak ojciec rządzi, to nie są ważne umiejętności na pozycji libero i za wiele możemy nie zwojować w tyc rozgrywkach. Obym nie miał racji....

CALY GKS PIERYDOLI sKRE jebax was pedaly

BRAWO OBY TAKDALEJ - W BELCHATOWIE TYLKO GKS

Chłopczyku jeszcze nie wiesz że już niedługo twojego klubu już nie będzie.Brak kaski

Wiadomo że oba te komentarze pisała jedna i ta sama osoba albo dawj kumple kibole.Po tych wpisach widać jak kultura tryska z pyska i jaki poziom reprezentują co niektórzy tzw kibice GKS.

Jak się ma w pierwszym składzie takiego patałacha statystę jak Piechocki to nie mamy żadnych szans.Nie wybronił żadnej piłki a o przyjęciu to lepiej nie mówić.Lata jak wiatrak po boisku a największą jest zagrywka przeciwników w siatkę.

zgadzam się z tobą ,prawda jest też taka że czas Mariusza W. dobiegł końca

Piechu mysli ze bedzie jak Zati ...

Największą radością i ulgą były zagrywki przeciwników w siatkę bo tak byłoby jeszcze gorzej.Wywalić ze składu.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.