Rejestracja i logowanie

Bełchatowianin, Szymon Broncel stoczy drugi zawodowy pojedynek MMA. Tym razem w Szwecji

Sport 09-10-2019 Autor: Badys Foto: Sporty Walki GKS Torfiorze (@SportyWalkiGKSTorfiorze on Facebook)
3
Bełchatowianin, Szymon Broncel stoczy drugi zawodowy pojedynek MMA. Tym razem w Szwecji

Już w najbliższy weekend, dokładnie w sobotę 12 października, zawodnik Torfiorze Team Szymon Broncel stoczy swój drugi zawodowy pojedynek w formule MMA.

Bełchatowianin wystąpi na gali Excellence Fighting Championship, która odbędzie się w szwedzkim Linkoping. Rywalem Broncela w kategorii do 77 kilogramów będzie miejscowy fighter, Christoffer Hillsjo, który, tak jak Szymon w ringu stanie po raz drugi. Reprezentant Torfiorze Team może liczyć na wsparcie swoich kolegów z sekcji sportów walki.

„Mistrzowie nie rodzą się na sali treningowej. Mistrzowie rodzą się z czegoś, co tkwi głęboko w nich: pasji, marzenia, wizji. W walce muszą mieć siłę do jej końca, muszą być nieco szybsi od przeciwnika, muszą mieć większe umiejętności i silniejszą wolę wygrania od niego. Ta wola musi być silniejsza niż umiejętności. Bo to ona na końcu weryfikuje wynik starcia. Tak właśnie widzimy naszego kolegę z maty - Szymona. Zawodnika o ogromnej woli wygrywania. Zawodnika o sercu, gotowym na poświęcenie. Sercu przepełnionym odwagą do marzeń. Odwagą przekutą w siłę do walki” - napisano na facebook-owym profilu klubu.

Przypominamy, że Szymon Broncel w swoim zawodowym debiucie na macie mieszanych sztuk walki, do którego doszło w połowie lipca, kiedy to na gali MMA Almighty Fighting Championship pokonał Granta Gaunta. Walka trwała niespełna pół minuty, a bełchatowski zawodnik wygrał ją poprzez ciosy w parterze.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Super, że chłopak coś robi i reprezentuje Bełchatów. Powodzenia, życzę samych sukcesów! ????

Zaiste, sukcesy w mordobiciu!

każdy lubi co innego, każdy z nas jest inny Ty idź graj w szachy albo zbieraj znaczki emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także