Rejestracja i logowanie

Fotowoltaika dla Ciebie z firmą SOLISYS – Niech słońce zapłaci Twoje rachunki Tylko do 18 grudnia dotacja „Mój Prąd” – skorzystaj!

Rozmaitości 14-10-2020 Autor: materiał sponsorowany
2

Firma SOLISYS jest lokalną łódzką firmą specjalizującą się w wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych zarówno tych małych jak i dużych. Ilość zrealizowanych prac oraz staż firmy sprawiają, że jest ona  wiarygodnym partner.

Firma SOLISYS zachęca osoby indywidualne do skorzystania z oferty na dotację do 5.000zł w programie „Mój Prąd”. Co ważne, z dofinansowania można skorzystać jedynie do 18 grudnia. SOLISYS zapewnia, że dzięki montażom w bardzo szybkim tempie, uda się wykonać zamówione instalacje na czas, dzięki czemu istnieje realna szansa na skorzystanie z dotacji w tym naborze.

SOLISYS zaprasza do współpracy także firmy chcące zainwestować w Odnawialne Źródła Energii, czy też chętnych na inwestoanie w farmy fotowoltaiczne. Pozyskujemy atrakcyjne finansowania dla firm, dzięki czemu koszty instalacji są realnie dużo mniejsze.


SOLISYS
Stanisława Dubois 114/116, 93-465 Łódź
Numer kontaktowy do doradcy technicznego z regionu : 696-770-286

 

Co cechuje firmę Solisys?


Jeśli chodzi o naszą firmę, cechuje nas przede wszystkim to, że jesteśmy firmą lokalną, która w głównej mierze działa na terenie województwa łódzkiego. Jesteśmy blisko naszych Klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zbudować dobrą relację oraz więź z Kontrahentami. Działamy na rynku już od 2015 roku, co za tym idzie, nasze doświadczenie w branży jest duże. Naszym atutem jest także to, że działamy na szeroką skalę, wykonując małe jak i duże inwestycje. Posiadamy w swoim CV wykonanie dużych inwestycji na terenie województwa łódzkiego np. farmy fotowoltaicznej na terenie gminy Buczek – Malenia. Zrealizowano tam jeden projekt, drugi jest w budowie. To taki przykład najbliższy Bełchatowa – jeśli chodzi o farmę. Wykonaliśmy także bardzo dużą ilość inwestycji dla Klientów biznesowych. Szukając przykładu w Bełchatowie – wykonana instalacja dla Restauracji „Kubuś” to także inwestycja realizowana przez naszą firmą. Klientów indywidualnych w Bełchatowie też mamy już sporo.
Robimy wszystko kompleksowo – projektujemy, budujemy farmy i elektrownie dla biznesu i klientów indywidualnych, pozyskujemy fundusze na realizację przedsięwzięcia, kredytujemy czy leasingujemy je we współpracy z bankami.

 

Inwestycja w fotowoltaikę w domku prywatnym, czy to się opłaca?


Oczywiście! Dzięki fotowoltaice jesteśmy w stanie zredukować rachunki za prąd aż do 95%. Wiadomo, że każdy płaci inny rachunek w swoim w domu. Wszystko to jest zależne od tego, jakie mamy ogrzewanie, czy mamy klimatyzatory, kuchnie indukcyjną, ile osób zamieszkuje w budynku – to wszystko ma wpływ.


Należy brać pod uwagę również fakt, że ceny prądu od lat idą do góry, w następnych latach będzie podobnie, dlatego dotacja „Mój Prąd” w kwocie do 5.000 zł oraz ulga termomodernizacyjna to duże ułatwienie do inwestowania w odnawialne źródło energii. Warto wspomnieć, że na tę chwilę nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy dotacja Mój Prąd będzie kontynuowana po 18 grudnia, więc tym bardziej warto skorzystać i zainwestować.
Dzięki fotowoltaice możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy przez 25-30 lat. Zazwyczaj pełny zwrot z inwestycji przewidujemy w około 6 lat, ale na to wpływ ma wiele czynników takich jak: ilość zużytego prądu rocznie, poszycie dachowe, ukierunkowanie budynku – to wszystko oczywiście omawiamy z Klientem na etapie wstępnych rozmów i audytu.

 

Jak wygląda sprawa z efektem ekologicznym takiej inwestycji?


Fotowoltaika ma nieoceniony wpływ na jakość powietrza, którym oddychamy i będziemy oddychać. Instalacje pomagają skutecznie redukować emisję nie tylko dwutlenku węgla, ale również dwutlenku siarki, tlenków azotu, tlenku węgla i pyłów.

Jak wygląda sprawa odnośnie gwarancji na taką instalację?


Jeśli chodzi o gwarancję produktową, moduły czy też inwertery wykorzystywane przez naszą firmę są z najwyższej półki. Wykorzystujemy moduły tylko z rankingu Bloomberg’a Tier 1. Jest to aktualizowany kwartalnie ranking producentów, którzy cechują się największą wiarygodnością finansową, stabilnością i wysoką jakością produktów, dzięki czemu mamy pewność, że gwarancję produktowe, które podaje producent są „zabezpieczone przez sektor bankowy”. Dla przykładu jeśli producent zniknie z rynku, nasze gwarancje są bezpieczne. Stawiamy na jakość. Inwertery – serce instalacji mamy tylko sprawdzonych producentów takich jak m.in. Huawei. Ma świetną cenę do jakości i znakomitą aplikację do podglądu produkcji naszej inwestycji. Jest też Solar Edge, który wraz z optymalizacją pokazuje nam ile produkcji mamy z każdego panelu, wszystko mamy na tzw. innym obwodzie. Jest to „Mercedes” wśród falowników, jest on podpięty do naszej bazy i widzimy w danej chwili co się dzieje z instalacją naszego Klienta i jesteśmy w stanie zareagować natychmiast.
Standardowa gwarancja producentów na używane przez nas produkty to 10-12 lat gwarancji produktowej. Jeśli chodzi o panele mamy też gwarancję wydajnościową, że po 25 latach moduły będą miały wydajność powyżej 80 czy 85%.

 

Jak długo trwa proces realizacji takiego przedsięwzięcia?


Wszystko jest zależne od tego jak duża inwestycja ma zostać wykonana. Standardowe inwestycje domowe, do 10 KWp realizujemy w ciągu 2-3 tygodni od podpisania umowy. Nasze ekipy montażowe zazwyczaj wykonują takie instalacje w 2 dni u Klienta.
Nasza usługa jest kompleksowa, załatwiamy całą dokumentację do Operatora Systemu Dystrybucyjnego, na terenie Bełchatowa mówimy tutaj o PGE. Pomagamy w finansowaniu inwestycji, pozyskiwaniu kredytów na realizację w bardzo szybkim tempie. Klient nie musi wychodzić z domu, by dostać kredyt, czy chodzić po biurach w celu zgłoszenia instalacji. Za Klienta również składamy wnioski o dotację „Mój Prąd”.

Zachęcamy wszystkich Klientów indywidualnych jak i biznesowych chętnych zainwestować w fotowoltaikę do kontaktu z naszą firmą. Udzielimy wszystkich informacji odnośnie instalacji, wykonamy profesjonalny audyt i dobierzemy instalację idealnie pod każdego klienta.

SOLISYS
Ul. Stanisława Dubois 114/116, 93-465 Łódź
Numer kontaktowy do doradcy technicznego z regionu : 696-770-286

Zapraszamy na naszą stronę www :https://solisys.pl/

Bądź również na bieżąco odwiedź naszego Fanpage:  https://www.facebook.com/solisys.fotowoltaika/

Poleć nas i zarabiaj! Przyłącz się do programu lojalnościowego: https://solisys.pl/polec-nas/

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Polecam Pana Karola! Super kontakt szybko i ładnie

Bardzo ładne instalcje. Też taka chce.!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także