Rejestracja i logowanie

Wyprzedzał ciężarówkę, skończył na drzewie. Po 19-latka przyleciał śmigłowiec LPR

Region 29-11-2019 Autor: agula Foto: KPP w Radomsku
4

Wczoraj w miejscowości Borki w powiecie radomszczańskim doszło do wypadku drogowego podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego. 19-letni kierujący stracił panowanie nad kierownicą i zatrzymał się na drzewie. Poszkodowany został przetransportowany LPR do łódzkiego szpitala.

W dniu 28 listopada 2019 r. o godzinie 12.05 na drodze  Borki - Rzejowice doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni kierujący golfem, jadąc od miejscowości Borki w kierunku Rzejowic, na prostym odcinku drogi wykonał manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego. Stracił panowanie nad kierownicą i zjechał na lewe pobocze drogi, uderzył w betonowy przepust a następnie w drzewo. 19-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego śmigłowcem LPR został przetransportowany do Szpitala Kopernika w Łodzi. Mężczyzna był nieprzytomny, dlatego nie zbadano jego stanu trzeźwości.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Jeśli nie wiesz dlaczego musiał tak a nie inaczej postąpić to się nie wypowiadaj.

Okolice Radomska i ich drogi. No ułan jak się patrzy przyszarżował próbując wyprzedzić ciężarówkę na kompletnie dziurawej drodze, która szerokości ma może z 2m. Na większości dróg tam się ledwie jedno auto mieści, gdzie wyprzedzać?

ja tak nigdy niemialem jak jade rowerem to uwarzam i nigdy w cienzaruwke nieuderzylem

Borki to nie Bełchatów czy okolice pismaki

dodaj komentarz
Czytaj także