Rejestracja i logowanie

Dwie kobiety nie żyją przez pijanego kierowcę passata. Sprawca jechał z 10-letnią córką [FOTO]

Region 24-04-2020 Autor: rk Foto: KPP Radomsko
25

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątkowe popołudnie pod Kamieńskiem. W zderzeniu trzech samochodów osobowych śmierć poniosły dwie kobiety. Sprawca tragedii był kompletnie pijany.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w piątek 24 kwietnia tuż po godzinie 18 pod Kamieńskiem na DW 484 .

Wstępne ustalenia wskazują, że 49-letni mężczyzna, kierujący volkswagenem passatem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę wojewódzką nr 484, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z jeepem, którym podróżowało małżeństwo (oboje w wieku 61 lat).

- Na skutek uderzenia jeep zmienił tor jazdy i zderzył się z nissanem note kierowanym przez 48-letnią kobietę. Pomimo wysiłków ratowników śmierć poniosły dwie osoby: 48-letnia kierująca nissanem oraz 61-letnia pasażerka jeepa. Kierujący passatem podróżował wraz z 47-letnią pasażerką i 10-letnią córką. Cała trójka została hospitalizowana. Kierujący jeepem 61-latek nie odniósł obrażeń - informują policjanci.

Jak się okazało, sprawca tragicznego zdarzenia był kompletnie pijany - badanie alkomatem wykazało 2,8 promila alkoholu w organizmie. Na miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ślady i ustalali świadków. Droga W-484 była nieprzejezdna przez kilka godzin. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

komentarze (25)
Dodaj komentarz

Od platformy, głodu, ognia i wojny wybaw nas Panie.

Nie ma tygodnia żeby jakiegoś pijaka nie opisali. To odkarzanie to robić bez auta. Np. w mzk

Czytam i noe wierze ale osoby wstawiajace komentarze to powinni na rŏwni byc ukarani z tym kierowca z passata

ten morderca dwóch niewinnych kobiet to wyjątkowa rodzina patologiczna z powiatu radomszczańskiego. Pewnie nic mu nie zrobią , bo rodzina z Bełchatowa ma wszędzie układy, a powinien iść do wiezienia na minimum 15 lat, on i jego kobieta.

cóż.... podwójny morderca !!!!

Co się tak dziwicie? Przeciez na to jest przyzwolenie! Ilu ludzi jezdzi po pijaku lub bez prawa jazdy? Mandaty to śmiech na sali! Punkciki karne? Na wielu to nie robi wrażenia. Mają to w d i jeżdżą dalej. Na wsiach za kółko wsadzą się dzieci i tatusiowie uczą jezdzić bo przecież jak to tak żeby 'chłopok nie umioł ałta prowadzić'. Facet będzie miał proces no ale może ma w domu trudna sytuację rodzinną lub wychowywal się w pijackiej rodzinie - to zawsze czynniki łagodzące wyrok. Można też przewidywać, że zeżrą go wyrzuty sumienia, w co wątpię.

Każdy wie o tym że w powiecie Bełchatowskim jeździ duża ilość kierowców pod wpływem alkoholu. Jednak nie przeszkadza to w ogóle społeczeństwu.... na pewno ktoś wiedział że to bydlę jedzie po pijaku A jednak kluczyków mu nie odebrano i policji nie wezwano.... To że tacy idioci nas narażają to niestety się dzieje. Pytanie dlaczego Społeczeństwo na to nie reaguje.... można było zapobiec tej tragedii. Kondolencje dla rodzin...

Dla twojej wiadomości Mateusz- Kamieńsk to powiat Radomszczanski a nie Bełchatowski... wszędzie są alkusy i wszędzie będą.

Napisałeś tak jak by w innych powiatach nie było takich kierowców...

Morderca !! Gnij w więzieniu

Wina kierowcy Passata wydaje się bezsprzeczna. Tam jest bodajże ograniczenie do 60 km/h. A nikt tam tyle niestety nie jeździ. Widzę w Note pas przepięty przez siedzenie. Zwolnijmy.

W jeepie pas zapięty na cwaniaka. Jakim trzeba być jeleniem żeby takie rzeczy robić.

Matołku gdzie ty widzisz przepięty pas w NOTE??? - okularki proszę, albo nie oglądać w smartfonie

To po co odbiera życie skoro nie dawał,wsiadając po alkoholu zabija z premedytacją to morderca,a żona chyba rozum jej odjęło !

Wsiadł po pijaku żona wiedziała córka też. Skoro za zwykle robniecie w krzak się dostaje mandat zabrane prawko i powtórka prawka i na 3 lata to za to powinno być więzienie w takim wypadku i zakaz na całe życie prawka lub do 20 lat zakazu z wbudowanym alkomatem. A jak odbierają w klinikach życie poczętym dzieciom które są nic nie winne to ku.... też karac

Tak, kara śmierci jest zupełnie na miejscu, ale nie ma u nas w kraju takiego wyroku więc proponuję dożywotnie więzienie z wykonywaniem ciężkiej roboty w kamieniołomie ( młot i ogień) niech zabójca zarobi na siebie skoro nie można to ukarać w bardziej brutalny sposób.

Do gazu razem z pasażerka auta. Szkoda tylko dziecka.

Może dla Ciebie jak i większości ludzi nie ma... Jednak dla tej 10letniej córki jest tatą... Nie popieram takich wyczynów, sam też mało nie zginąłem przez podobnego kierowcę... Jednak oni też mają rodziny... Każdemu może palma odbić w kołowrotku problemów jaki nam serwuje dzisiejszy świat... Jednak z drugiej strony to też człowiek... Nie myślcie, że ja go bronię. Szkoda mi tylko tej córki 10letniej, która teraz przeżywa jakąś traumę.,. Już na dzień dobry jest i ona skreślona za błędy swego ojca w swoim otoczeniu

Morderca, brak słów.

Czytelniczka

I czemu społeczeństwo ma utrzymywać takiego śmiecia społecznego? Od razu wyrwać bezużytecznego chwasta. Jego życie nie ma żadnej wartosci

Skąd w was tyle jadu. Dzisiejszy świat jest tak nerwowy i egoistyczny. Stała się wielka tragedia dla obu stron wyraz współczucia dla rodzin ofiar ale i dla dziecka którego jest niczym nie winne. Kierowca odpowie przed Bogiem. A pamiętajmy nikt nie dawał życia i nikt nie ma prawa odbierać więc komentarze typu zabić kierowcę są nie na miejscu.

Prawy i Sprawiedliwy...

Co za CHORE myślenie, kierowcy nie trzeba karać bo odpowie przed Bogiem. Co za ciemnota!

On też nie dał życia A przez głupotę je odebrał. I Bóg nie istnieje

dodaj komentarz
Czytaj także