Rejestracja i logowanie

Z warsztatu do lombardu, z lomabrdu po wódkę, po wódce do aresztu...

Wydarzenia 07-10-2019 Autor: Emste
4
Z warsztatu do lombardu, z lomabrdu po wódkę, po wódce do aresztu...

Policjanci z bełchatowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży elektronarzędzi z warsztatu, w którym pracował. Sprzęt wart prawie 1500 zł zastawił w lombardzie. Funkcjonariusze szybko dotarli do 43 -latka, ten przyznał się do winy. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

W piątek, 4 października dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży. Po udaniu się na miejsce, mundurowi dowiedzieli się, że chodzi o elektronarzędzia skradzione z jednego z warsztatów. Okazało się, że właściciel podejrzewa byłego już pracownika, który zwolnił się zaraz po zniknięciu sprzętu. Funkcjonariusze niezwłocznie odwiedzili 43 - letniego mieszkańca gminy Człuchów.

-Zaskoczony mężczyzna przyznał się do kradzieży. Wyjaśnił, że elektronarzędzia sprzedał w lombardzie, a zdobyte w ten sposób pieniądze przeznaczył na alkohol. Kiedy pracodawca zorientował się, że w warsztacie brakuje narzędzi nieuczciwy pracownik przestał przychodzić do pracy – informują policjanci.

Wartość skradzionego sprzętu została wyceniona na 1450 zł, po wizycie w lombardzie, policji udało się odzyskać część narzędzi. 43 -letni złodziej na tytuł pracownika miesiąca nie może liczyć, grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

W kajdankach to całe PO powinno się znaleźć z rudym lisem na czele. Skoro za 1500 zł grozi gościowi 5 lat to banda rudego dożywocie

No co Wy chcecie? Genialny plan! Co mogło tu pójść nie tak? emoji Teraz do pracy nie będzie musiał chodzić, na warsztacie zasuwać, w piecu palić i odśnieżać zimą, impreza przed przeprowadzką na państwowy wikt się odbyła, czego więcej chcieć? emoji

to lepiej okrasc sklep monopolowy wodke sprzedac a pieniadze przepic

Geniusz. Za to powinien dostać Nobla! Naprawde mało ludzi jest tak inteligentnych.

dodaj komentarz
Czytaj także