Rejestracja i logowanie

Wypadek na drodze do elektrowni. Zderzyły się trzy samochody [FOTO]

Wydarzenia 10-06-2019 Autor: magjas
36

W poniedziałek ok godziny 13:00. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 484 z ulicą Świętojańską doszło do zderzenia trzech aut osobowych.

Dokładny przebieg zdarzenia ustala policja. Ze wstępnych informacji wynika, że bmw jechało ulicą Świętojańską i chcąc skręcić w lewo w DW 484 wymusiło pierwszeństwo na hondzie, która jechała od strony Bełchatowa w kierunku kopalni. Siła zderzenia bmw z hodną była na tyle duża, że ten drugi z wymienionych odbił się i uderzył w tico, które stało na skrzyżowaniu od strony Oleśnika.

Wszyscy kierowcy wysiedli z samochodów o własnych siłach, byli trzeźwi.

komentarze (36)
Dodaj komentarz

To prawda że kierowca BMW dostał w łeb "kokosa"od policjanta?

Nie, raczej solidny opierdol ode mnie podobno chociaż niekoniecznie pamietam co mówiłam emoji)

Szkoda takiej ładnej hondy.

To jechał ten z bloku 315 co tak płacze o parking

Kupię prawe tylne drzwi do BMW

Barana z bmw to bym roweru nie dal

Ja również ale on stwierdził, ze „ zdarza się” . Gdyby nie uderzenie na przednia oś osierociłby mi 2 dzieci... O braku wolnych karetek nie wspomne, pierwsza przyjechała po niespełna godzinie!

Tico ... pralka dla rodziny. Się dziwić że najbardziej ucierpiała. .... kto wogule zaakceptował to coś do ruchu jako auto.

Wogule to Ci na mózgu porosły...

Nie jest winna marka pojazdu tylko kierowca który nim jedzie i nie myśli co robi na drodze

BMW i wszystko jasne. Tylko zobaczyłem, ze ten samochód uczestniczył w wypadku i już wiedziałem, kto jest jego sprawcą

Brawura poczucie bycia lepszym. Tyle. Na cholere tak sie spieszycie rano do pracy. Na trzexiego na czolowki na zdezak. Na powrocie jeszcE lepiej wymuszanie wyprzedzanie pod gorke na zakretach. Sami sobie jestescie winni. Szkoda tylko postronnych osob.

O 16 jeszcze nie dali się tam przejechać. Dobrze że wszyscy cało wyszli. Też się boje ram jeździć że ktoś właśnie wymusi

Osobom poszkodowanym za darmo doradze jak najkorzystniej wyjść z tej sytuacji finansowo oraz podpowiem, jakie prawa przysługują po takich wypadkach 727906251

A tobie powiem. Wy pier da laj kur w o!!!!

Proszę nie dzwonić na ten numer to naciągacz

niestety przykre że tak się stało ..... na co dzień każdy kto jeździ tą drogą w stronę ELB ma dość pęknięć w jezdni, jak się jedzie samochodem jeden huk w aucie , z pewnością nie wszyscy słyszą bo w służbowych to wszystko jedno i tak darmo się się dupkę wiezie ! Ale pozostałych denerwuje popękała nawierzchnia i garby po płytach z których w latach 70 tych zbudowano drogę Największa elektrownia w UE z najgorszą , starą i jedyną drogą dojazdową w dodatku z najbogatszą gminą Kleszczów nie mogą się zebrać , żeby w końcu wybudować 10 km normalnej drogi! A dopiero na Słok jest bonanza!! tam tylko najlepiej na przełaj przez las na pieszo, tam to dopiero dziury. Gmina Bełchatów, tzw. urzędnicy nawet palcem w bucie nie kiwną żeby wysłać wywrotkę z piachem żeby zasypała te kratery w jezdni do Wodnika!! zaścianek świata !! wstyd!

bredzisz !!! garby owszem od źle (z nadmiarem) zalanych pęknięć a jakbyś był starszy albo rodowitym to bys wiedział że na odcinku od Grocholic do Słoku nie było płyt.

Rondo tam!

Trzy szkody całkowite,za jednym zamachem :-?

Jacyś degeneraci w tych autach, trzeźwi o 15tej emoji

BMW.... i wszystko jasne

na tej krzyżówce ciężko sie włancza do ruchu jadąc z Oleśnika, przydałby si zmiany tam ..

Bo dla tych kierowców jazda samochodem jest pasją XD

Wiadomo BMW w starej budzie i wszystko jasne. emoji emoji dobrze że nikt nie ucierpiał. A dla użytkowników BMW i motórów emoji emoji dodatkowe psychotesty powinny być oraz oświadczenie o wykorzystaniu organów

I tak cię nie stać cebulaku

na takiego szrota starszego od jego właściciela a ile ta bmka warta ???

Co z tego ile warta jak i tak cię nie stać

A jo zara z szychty wracam tyndyk.

Tico fajne ciekawe czy w gazie ???

A tam BMW... Szkoda Tico emoji

nie żartuj niewinna osoba oberwała przez debila dobrze, że nie skończyło się gorzej

Dokładnie... Jechałam Honda. Dziewczyna z Tico oberwała najbardziej...

Szkoda BMW...

Nie szkoda! Powinien jeździć z naklejka na szybie so końca życia „ jestem baranem i mogłem zabić rodziców dwójki dzieci „ ! ABSOLUTNIE ŻADNEJ ULGI I WYTŁUMACZENIA DLA TEGO PANA!

nie szkoda bo to sprawca...

dodaj komentarz
Czytaj także