Rejestracja i logowanie

Wiemy kto wystartuje na listach PiS z naszego okręgu. Duża reprezentacja z Bełchatowa

Wydarzenia 13-08-2019 Autor: magjas
234
Wiemy kto wystartuje na listach PiS z naszego okręgu. Duża reprezentacja z Bełchatowa

Jak poinformowała Anita Czerwińska, rzecznik PiS, z końcem lipca Komitet Polityczny partii zatwierdził listy kandydatów do Sejmu i Senatu na jesienne wybory parlamentarne. Nazwisk jednak nie podano, bo jak podkreślała Czerwińska, to może nastąpić po ogłoszeniu terminu wyborów. Datę wizyty przy urnach już znamy, a nazwisk nie, ale... kilka nieoficjalnych informacji dla naszego okręgu udało nam się zdobyć.

Przewodniczący Komitetu Wykonawczego, Krzysztof Sobolewski zaznaczył, że na listach PiS będą obecni parlamentarzyści, samorządowcy, z różnych środowisk. I to potwierdza się dla naszego, 10. okręgu wyborczego.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji na liście okręgu nr 10 ciągle jednak wrze. Rotują się nazwiska i miejsca. Są jednak „pewniaki”, których pozycja ponoć nie ulegnie zmianie. I tak ma być w przypadku pierwszej trójki, która prezentuje się następująco:

  1. Antoni Macierewicz,
  2. Anna Milczanowska,
  3. Robert Telus

O tym, że Antoni Macierewicz jest „jedynką” PiS było wiadomo już w połowie lipca, kiedy partia zaprezentowała liderów wszystkich krajowych list. Dla naszego okręgu zaskoczenia nie było. Macierewicz, były szef Ministerstwa Obrony Narodowej, po raz kolejny został "lokomotywą" w okręgu nr 10.

Obecna posłanka, Anna Milczanowska to polityk z Radomska. Z kolei Robert Telus z Opoczna, to doświadczony poseł, VI, VII i obecnej VIII kadencji Sejmu.

Kolejne miejsca na liście, czwarte i piąte – według naszych informatorów są raczej pewne, choć nie jest to tak jak z wymienioną wyżej „żelazną trójka”. „Czwórka” przypadła w udziale Beacie Dróżdż, obecnie radnej Sejmiku Województwa Łódzkiego, a „piątka” Grzegorzowi Wojciechowskiemu. Wojciechowski to także parlamentarzysta z doświadczeniem, był senatorem w dwóch kadencjach i posłem VIII kadencji, obecnie pełni funkcję radnego Sejmiku Województwa Łódzkiego i zasiada w zarządzie będąc wicemarszałkiem łódzkiego.

Miejsca sześć, siedem i osiem, to według naszych informacji sprawa mocno sporna. Co ciekawe, przy tych trzech miejscach pojawiają się nazwiska dwóch obecnych parlamentarzystów z Bełchatowa – Małgorzaty JanowskiejDariusza Kubiaka, między nimi poseł z Piotrkowa Trybunalskiego, Grzegorz Lorek. Giełda nazwisk jest jeszcze w przypadku tych trzech lokat uzupełniana o Annę Węgrzynowską z Tomaszowa Mazowieckiego.

„Dziewiątka” to pewniak i jest nim kolokwialnie mówiąc „stary, parlamentarny wyga” poseł V, VI, VII i VIII kadencji – Krzysztof Maciejewski z Radomska.

Lokata dziesiąta, to utrapienie wcześniej wymienionej czwórki: Janowska, Kubiak, Lorek, Węgrzynowska – ktoś na to miejsce trafić musi... Kto? To według naszych informatorów jest sprawą jeszcze mocno dyskutowaną.

Lokaty poza pierwszą dziesiątką są już traktowane w kategoriach wypełnienia listy. Wiemy natomiast, że na tych miejscach pojawią się jeszcze dwa nazwiska z naszego miasta. Będą to Agnieszka WysockaWaldemar Wyczachowski – oboje związani wcześniej z samorządami miasta i powiatu. Obecnie pracownicy PGE GiEK S.A. Wśród nazwisk na dalszych miejscach wymieniany jest także Zbigniew Ziemba z Piotrkowa Trybunalskiego, obecnie  wicemarszałek województwa łódzkiego.

Ostatnie, osiemnaste miejsce przypadło w udziale II Wicewojewodzie Łódzkiemu Krzysztofowi Ciecórze. To młody polityk z Radomska, związany Jarosławem Gowinem, był jego doradcą.

Jak powiedział wczoraj na antenie TVP Info Jacek Sasin listy będą ogłoszone w najbliższych dniach, a "z dużą dozą prawdopodobieństwa" - jeszcze przed długim weekendem.

komentarze (234)
Dodaj komentarz

Ds zróbcie zestawienie , kto co zrobił dla powiatu i będzie szybciej... jakie interpelację poselską wystąpił każdy poseł na jakie tematy się wypowiadał i na jakie głosował. Przypominam , że każdy poseł głosował za brakiem podwyższenia kwoty wolnej od podatku dla wyborców jak i za podwyżka dla siebie no i pozostawieniem kwoty dla własnego koryta

Tobie to coś się odkleiło. Przecież sejm przegłosował obniżenie uposażenia posłów w tej kadencji. A za głosowali wszyscy posłowie zjednoczonej prawicy.

Sam byś głosował jak byś w PGE brał pensje

a jaki to ma związek, wszyscy posłowie PiS w pracują w PGE ??? Jeśli ktoś rezygnuje z uposażenia poselskiego to nawet lepiej dla podatnika.

No no wszyscy wiemy jak się pracuje w pge i jacy to tam są specjaliscie

Wtf a ze niby bo o ppdwyzkach byla mowa? Ppza tym Kubiak napewno glosowal za nie podniesieniem kwoty wolnej dla Polaków!! Proszę spojrzeć na zestawienie z głosowania.... dalej wałkować temat... specjaliści w komisjach za które są płacone pieniądze http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/posel.xsp?id=471 http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/posel.xsp?id=196 Żadne z nich nie skomentowało faktu głosowania lupienia Polaków

Sam sama sie wymelduj bedzie korzysc dla miasta.

Tych belchatowskich radnych, którzy promują Lorka z Piotrkowa Trybunalskiego powinno się usunąć z Rady Miasta i wymeldowac z naszego miasta. Lorek i tak nie będzie posłem bo to jest bufon jakich mało ....

Myslcie troche. Pisowy artykul. Na pewni nie glosuje na pis. A wy robta co chceta. Juz dzisiaj sa problemy zmieniaja wszystko i wszystko ograniczaja. Sa zaklamani. Zmieniaja historie konstytucje sodownictwa zabronia przekazywania informacji dostepu do internetu nie bedzie mozna nic powiedziec napisac bo beda kary i wiezienia. Sami krecicie na siebie bata. I nie piszcie mi ze po czy sld robilo to samo bo to so niczego nie prowadzi. To jak dzieci ze jasiu tez tak robil. Partia ktora deklaruje sie ze jest super idealem i jes praworzadna powinna tak sie zachowywac. A wyrabiac takie rzeczy. Klamstwo powtorzone tysiac razyvstajebsie prawda.

Lecz się psycholu

Patrzac to dla Bełchatowa to najwiecej moze zrobic Lorek , zna go kazda spółka z kwb ze to gosc ktory dotrzymuje slowa choc nie jest łatwo

Łukasz !!! wrzuć na luz z tym Lorkiem. Zajmij się lepiej smrodem w Bełchatowie.

Łukasz nie ma czasu na to Ważniejsze ma swoje sprawy i swoj interes

To się mylisz jako jedyny się zajmuję A nie sciemnia

To czemu tak WALI w naszym pięknym mieście. A radny chwali się w międzyczasie ławeczkami na Binkowie - ławeczki w sam raz będą dla miłośników porannej BRYZY. Będzie można przycupnął i zaciągnąć się aromatem WOD-SMRODU

A kto to taki?

Zausznik Antka

ludzie otwórzcie oczy!!! o jakości obecnych posłów PiS z bełchatowa i nie tylko świadczy jak oddali głosy w ważnym dla POLSKI głosowaniu w sejmie w dn. 19.07.2019 r. ... po prostu szkoda gadaćemoji((

Kibicuję Janowskiej przynajmniej sodowa nie uderzyła jej do głowy

Circiora od Gowina przecież on nawet nie jest w PiS

A ja jestem z p. Cieciórą . Mlody wojewoda może pomóc całemu Regionowi. Niestety starzy wyjadacze niczego przez te 4 lata nie zdołali osiągnąć.

Głosuj na Janowską !!!!!!! emoji emoji emoji

BUUUM !!!! Po co tu zaglądasz !!!!

Chytra baba z radomska nieżle ich rozegrała. Głosy się rozbiją i nikt z nich nir wejdzie. Czemu z radomska jest tylko ona?

a Maciejewski ???

Pan Maciejewski też wejdzie. Bełchatów na łopatkach, pięknie rozegrane ... po mistrzowsku..

Przecież to jej i antośka ludzie. Królowa od siedmiu boleści a paziowie się podłożyli. Nikt z bełku nie wejdzie.

No to dwóch a z bełku czterech

To nie jest reprezentacja Bełchatowa tylko Radomska.

Zależy kto

niech bedzie z 30 kandydatów z Bełchatowa, głosy sie porozbijaj i nie bedzie nikogo ...

O to chodzi Antkowi i chytrej babie z Radomska

oczywiście uległy Waldek zrobi wszystko co mu będą kazać, wiec wystartuje w tych wyborach by jako bełchatowianin zmniejszyć szanse Bełchatowa na posła, od cały Waldek ..

Szanuję PIS ale Pani Janowska stara się o głosy swoich mieszkańców?! Teraz plakaty że przyjmuje w biurze? Jak wybrałem się na spotkanie na umówioną godzinę... to czekałem z 40 min po czym Pani się zjawiła i nawet dobrze nie skończyłem opowiadać o swoim problemie z chorym dzieckiem i już usłyszałem że się nie da spotkanie trwało może 3 minuty?! Nie chodziło o nic wielkiego... Tak się nie traktuje swoich mieszkańców...

A co się nie da, jeśli można wiedzieć

Ja tu tylko zagladam

znam Posła Kubiaka 20 lat I szanuje za to ze nie kolegował sue z tymi którzy Bełchatów i kopalnie zawłaszczyli Pracuje tu 25 kat a reszta przyszła i od razu 10 tys na rękę Wyborców bardziej inreresuje to niż prywata

Jeśli zostanie posłem to KWB Bełchatów wzbogaci sié o odkrywkę Złoczew

Litości, naprawdę litości.... leżę i płaczę

Szkoda tylko że nie zrobił z tą nową "elytą" porządku.

Szkoda może w drugiej kadencji

Jaki poseł takie wpływy

Słowo PRACUJE jest nadużyciem w przypadku tego pana.

Należę do tych, którym pan Antoni zaimponował tym że uciekł ze Smoleńska, ale jak człowiek rozsądny, dopiero po obiedzie.

Po ilości hejtu, wpisów (choć po prawdzie 1 czy 2 osób) i fałszywych łapek widać wyraźnie, że jedynie Dariusz Kubiak jest w tym gronie w Bełchatowie poważnym kandydatem emoji I dobrze emoji

Zgadzam się

„Fałszywych łapek” .... litości .... Darek bo cię ręka zaboli 100 łapek w minutę ..... żal.....

Już 200 ktoś tu idzie na rekord emoji

takie rzecztymoże tylko administrator. Tylko po co to? Zauważyłem, że tak dzieje się i na plus i na minus

Ja też tego Pajaca nie trawię

a tyłek mu często liżesz

Hmm ... no nie bardzo bo to totalny pajac a ja zresztą wole dziewczyny. Ale jak masz chęć to startuj droga wolna

liżesz liżesz

Dziwna jesteś chyba masz jakiś fetysz. Może ty z wiosny jesteś albo innego LPG+ ????

może i wolisz, ale nie możesz emoji

Tak na OSŁA kadencji

to tylko potwierdza, że mam rację - Dariusz Kubiak!!! emoji

Katolikiem roku !!!!

szkoda cie nawet komentować

Zupełnie się nie sprawdził. Nie udźwignął pozycji i to klasyczny przykład wody sodowej. Do tego jeszcze ta nadęta mina i poza

widać od razu, że ani trochę go nie znasz

Wszyscy go znamy. Leszcz jakich niewielu.

Ciebie też poznaliśmy, właśnie się przedstawiłeś prostaczku emoji

Hmm ... rozumiem ze górnicy to dla miłośników jaśnie Kpiaka prostaczki. Brrrrrawo dalej zdobywacie elektorat

z Ciebie górnik jak z koziej **** trąbka

Wszyscy są z Bełchtowa

a kto w tym gronie jest rodowitym bełchatowianinem, bo to dla mnie ważne. skąd pochodzi Janowska? skąd Lorek?

Lorek z Piotrkowa a z Gośką to chodziłam do podstawówki w Bełchatowie

ale skąd G. pochodzi? i do której podstawówki?

Ty jeszcze sprawdź, kim byli jej pradziadkowie.

myślisz, że powinienem, że warto? A co tam mogę znaleźć?

sprawdzaj tylko żebyś się nie zdziwił.

I z PiS. W poprzednich wyborach rzeczywiście był tylko Kubiak ale teraz cała czwórka jest z PiS

Klasyczny przykład nieumiejętności czytania ze zrozumieniem. Nie ma drugiego posła z PiS startującego z Bełchatowa

Janowska jest w PiS i startuje z EBE

Janowska z tego co wiem nie jest w PiS ty tyko w Republikanach, należy jedynie do parlamentarnego koła posłów pis.

no to musisz zaktualizować dane - jest w partii PiS

czyli była już z Kukiza, była już z Republikanów, teraz jest w PiS, a gdzie w przyszłości?

Janowska już sama nie wie, gdzie jest. Wójcikowski przewraca się w grobie. Republikańska socjalistka.

Wpis DNO. poseł Wójcikowski był jednym z inicjatorów powstania koła republikańskiego i wyjścia z K15 po tym jak wierni żołnierze Pawełka K. na rozkaz wodza wraz z opozycją próbowali obalić legalnie wybrany rząd i nie pojawili się na głosowaniu w sali kolumnowej podczas gdy totalna opozycja blokowała mównicę. W sali kolumnowej był z K15 jedynie Wójcikowski wraz z dwoma posłankami które współtworzyły później kół republikańskie.

Jedyny kandydat i poseł z Bełchatowa z PiS to KUBIAK. i na niego zagłosuję. Nie dla Radomska, Nie dla Piotrkowa. Zagłosuję na nasze miasto. A na Senatora W. Dobkowskiego. i tyle w temacie.

Kandydat na obiboka kadencji.

Chyba kandydat na ojca roku, albo męża kadencji. Może jeszcze zgarnąć nagrodę w kategorii parady i sprawiedliwy katolik dziesięciolecia.

a ty dalej swoje chyba żoną jesteś? monotematycznie

to nie żona to Elka emoji emoji emoji

Tak a kubiak wydyma cię jak własną rodzinę. On zamiast mózgiem kieruje się fujarą a to nie jest godne zaufania.

Nie tylko dotyczy to facetów ...przyklad idzie z góry.....prawda o pani!

Przestań dyskryminować fujary !!!!!

Fujary wszystkich krajów łączcie się

Nie ma większej fujary niż pewien pan z EBE

Taaa, jedyne „osiągnięcia” tego pana niestety nie są związane działalnością polityczną.

Brawo Antoni Macierewicz -Mój głos oddam na Pana.Nie przejmujemy się przeciwnościami ,"psy szczekają -karawana idzie dalej".

Chau chau .... Antoś to MY !!!! Pamiętaj o nas !!!

Chau chau chau ..... Antoś to ja pamiętaj o mnie emoji emoji

Chau chau chau.... Antoś pamiętaj o mnie emoji

I znowu bedzie radomsko w bełchatowie. A paszli won!!!!!

No to nie głosuj na radomskich przy****sow - proste

A ten Wojciechowski to co tak skacze raz w sejmie potem sejmik teraz sejm znowu. Ludzie o co wam biega?

Nie może się zdecydować....

Biedni ludzie nie widzicie co pis robi z wasza wolnoscia. Niedlugo bedzie korea polnocna. A wy sie sprzedajecie za marne grosze.

nie ogladaj juz tego TVNu bo niedlugo bedziez mial w glowie shit zamiast mozgu

Nie ogladaj w dzieszulicavh tvp bo rzeczywistosc zakrzywia

Jakie to zabawne. Znów się,,antyfaszyści " do Internetu dorwali i próbują podszywają się pod 100 osób . W Bełchatowie PIS osiągnął wynik niemal 70 % a tu same negatywne komentarze? Propaganda już nic tu nie da tęczowe łby .

Gdzie dostałeś pracę? Wyznawco antośka i chytrej baby z radomska.

Przestan plakac. Na razie jest jeszcze wolnosc wypowiedzi. Antyfaszyzm lewactwo takie hasla to masz na czole. Zamiast pluc jadem w kolo bron merytorycznie swojej partii.

Antoni tak, uzbroił Polskę w niewidzialną broń. Szkoda, że nie zdążył wojska w niewidzialne mundury.

Pisowy artykul. Na pewni nie glosuje na pis. A wy robta co chceta. Juz dzisiaj sa problemy zmieniaja wszystko i wszystko ograniczaja. Sa zaklamani. Zmieniaja historie konstytucje sodownictwa zabronia przekazywania informacji dostepu do internetu nie bedzie mozna nic powiedziec napisac bo beda kary i wiezienia. Sami krecicie na siebie bata. I nie piszcie mi ze po czy sld robilo to samo bo to so niczego nie prowadzi. To jak dzieci ze jasiu tez tak robil. Partia ktora deklaruje sie ze jest super idealem i jes praworzadna powinna tak sie zachowywac. A wyrabiac takie rzeczy. Klamstwo powtorzone tysiac razyvstajebsie prawda.

Za 10 lat napisze wam. A nie mowilem?

Jak narazie to POwcy głosowali za ograniczeniem wolności w internecie(ACTA2). O ile mnie pamięć nie myli to również za władzy PO policja STRZELAŁA do demonstrantów. Wiec przestań opowiadać bajki.

Donek nie tlumacz sie innymi ze tak robili jestes chyba dorosly. Dzisiejszy rzad mial zmieniac wszystkk na lepsze. A jest zupelnie przeciwnie. Do tego sie odnies tego co dzieje sie teraz. nie do tego co bylo. Przed bogiem tez tak bedziesz sie tlumaczyl? Kradles. O inni kradli?

Wolność słowa jest. Wolność zgromadzeń jest. Wolne wybory są. Wsparcie dla rodziny jest. Wsparcie dla niepełnosprawnych jest. Wsparcie dla emerytów jest. Podwyżki w budżetówce są. A co było to wiemy: ch*** d*** i kamieni kupa w państwie teoretycznym na usługach mafii i Niemiec.

Zaklamany pis wlasnie ci dal minusy. To jest to. Byc zlodziejem i udawac dobrego czlowieka.

Gdzie helikoptery są?Panie Macierewicz macioro dojna.???

Największym dramatem tego wszystkiego jest sam Macierewicz, to człowiek który nie robi nic poza kłótniami działa tylko i wyłącznie destrukcyjnie a skutek jest taki jaki był np. przy wyborach na Prezydenta Bełchatowa. Milczanowska nie robi nic poza transportem spadochroniarzy z Radomska do PGE, Darek słabo, nic generalnie nie zrobił, Małgośka dobry pomysł z tym Kleszczowem reszty nie znam.

Kto w Bełku zagłosuje na Kubiaka? Przecież już wszyscy wiedzą jaki numer wykręcił prawicowy poseł....

Ja też się rozwiodłem i też mam nową rodzinę, ale kocham swoje wszystkie dzieci jednakowo. Nie uważam żebym był złym człowiekiem tak w życiu wyszło. Angażuję się społecznie, mam poglądy prawicowe a tacy jak ty fałszywi dwulicowcy chcieliby mnie eliminować i wyrzucić poza nawias. NIE / PS. Jakie twoje życie musi być jałowe skoro zajmujesz się życiem innych.

Ciekawe czy wszystkie twoje dzieci mogą powiedzieć to samo Daro...

Ja zagłosuje I wielu ludzi których znam To jego życie prywatne Ty masz nielepsze

I to się nazywa zmarnowany głos

Tylko Lorek jest the best. Podobno jego nowym przypupaskiem jest bezradny Łukasz C. któremu odwalala po alkoholu. Rzuca się z łapami na żonę i PiS- owcôw.

Dla mnie każdy radny który popiera kogoś spoza Bełchatowa powinien być od razu pozbawiony mandatu. Dla mnie osobiście ktoś taki to sprzedawczyk swojego miasta

pogrążył się p. Łukasz

Jak PiS potwierdzi w wyborach swój sondażowy wynik, to Bełchatów ma szansę na betonowy Tupolew.

Janowska przynajmniej pracuje. Można oczywiście mieć swoje zdanie na temat każdego z parlamentarzystów ale ona jest w komisji VAT, a to niełatwa praca. Coś robi

coś robi? chyba wrażenie, i to nienajlepsze. Jakby nie Horała to byłby śmiech na sali co posiedzenie.

Zgadza się i dalej jest "normalna" a to nieczęsty przypadek, osobiście zagłosuję na nią. Reszcie jak tylko mieli władzę odbijało więc się po prostu średnio nadają.

Sie narobiła zdjęć do FB w drodze do Wawy..

Małgosiu ja Ci kibicuję. Myślę że spokojna praca się obroni.

Buchachacha...

PiS wygra bo ludziom żyje się lepiej za odzyskane pieniądze z przekrętów PO a ogólnie nie popierają zboków lgbt.... koalicję kładą na ryj.... taki wybór Polaków

Głosujcie na Antka i Ankę z ERA to moi promotorzy z nikim nie bawiłem się tak dobrze jak z nimi !!!!

Głosować trzeba na polityka skutecznego. Uważam, że takim jest Janowska. Bezkonkurencyjna

Najlepszy jest ten przemądry wszechwiedzący wzrok na komisji .. gdzie byli jak się rzeczy działy a nie robić mądre .... po czasie w komisjach srysjach...

No cóż większość naszych parlamentarzystów przebimbala kadencje, ewentualnie zajmowali się obsadzaniem stołków na Rogowcu lub bujnym życiem towarzyskim. Ta Pani zaproponowała realne pomysły na rozwój regionu. Jak dla mnie mimo krótszej kadencji pozostawiła konkurencję lata świetlne za sobą.

Wszyscy Kleszczowie nie zaJanowską

Elka nie Marta przestań. Siedz na tym Rogowcu, popalaj sobie, przybieraj na wadze i daj sobie spokój polityką

Hahahahaha dobre nie mogę przestać się śmiać

Elu tylko tyle Ci zostało, śmiech przez łzy. Pamiętaj, twój wódz DK zmarnował całe 4 lata - bardzo szkoda dla Bełchatowa, ze głosowało na niego. Szkoda głosów

Hahahaha emoji emoji emoji Małgo to ty czy to ten twój chłopczyk? emoji emoji emoji Raz w Kukizie, raz w Republikanach, gdzie za rok dwa???? Poglądy jak rękawiczki?

Hahahahahahahaha emoji emoji emoji emojiemoji emoji Małgośka? emoji dawaj jeszcze jakiś dowcip

Idzie Darek z kolegami.....

A gdzie Solidarna Polska? Gdzie Marek, Darek, Marek, Edek i inni sprzedawczyki.

Zaciągnęli się wonią swej ulubionej perfumy. Ostatnio widziano ich jak budowali gniazdo na topoli obok oczyszczalni aby udowodnić ze można tam mieszkać.

no pani agnieszka cały czas w górę idzie...szkoda ze zero kompetencji do sprawowania mandatu posłanki

Ale za to jaki look !!! Aniołek ojca Rydzyka emoji

Naprawdę nie ma na kogo głosować.

Tylko Grzegorz Lorek

Aleś wyjechał/ła z szuflady prosto w gębe....

M... w Bełchatowie na Piotrków? Nigdy

A lepiej Radomsko? Czy może Opoczno? Chyba że któryś z Bełchatowa żeby znowu lizali Radomsku tyłek? Lorek to gość z jajami.

Tylko szkoda ze je zostawił u Macierewicza w szafie. To ten sam TEAM co Radomsko

I co pachołki z Bełchatowa.

spadaj sprzedawczyku. Promuj Piotrków u siebie w stodole. Bełchatów nie głsouje na Piotrków

Bierny Mierny ale Wierny idealny pisowski materiał na aparatczyka

Ale paskudny na tych zdjęciach

Trochę szacunku mówisz o ministrze wojny. Btw misiowi się podobał.... jako minister oczywiście.

A bełchatowski semafor załapał się do wyższej izby czy poszedł na emeryturę?

Załapał się na nowy program socjalny „emerytura w senacie + „ emoji

Potraktowali nas jak ostatnią prowincję.

Mam nadzieję że politycy nie wożą się z kochankami za nasze pieniądze

czy osoby które "minusują" , maja nadzeję że politycy wożą się z kochankami ???

Hehehe na pewno za swoje skoro są utrzymywani z podatków.

Po twoim IP widać od razu o co Ci chodzi

A po twoim ze jesteś d e b i l e m

DD a ty biegasz po piaskownicach i podglądasz zbo

Idziesz na rekord z tymi łapkami ???

łapkami d e b i l a m i

My tu gadu-gadu a większość Bełchatowa i tak poprze pisiorków :/

Właśnie - większość; jesteś w mniejszości emoji

Dwie chałupy i krowina, taka gmina, taka gmina ...

Będzie w tej kampanii dużo Złoczewa a po wyborach cicho szac

Potwierdza się ze bombowy Antek to spec od eksplozji. Teraz wyj****ał w kosmos EBE. Tylu kandydatów z naszego miasta może oznaczać ze nikt z EBE się nie dostanie.

Tak mi przykro.

A kiedy nowy zaciąg do PGE ja się pytam, zmieniam pracę, głosuje na PIS i chciałbym się dostać, do kogo mam się zgłosić, mogę rozdawać ulotki wyborcze, rozwieszać plakaty itd, interesuje mnie jakies stanowisko kierownicze w PGE

Wygląda na to że musisz się udać do wybuchowego Antka i chytrej baby z Radomska

Po wyborach zwalnia się stanowisko kierownika hali sportowej w Bełchatowie możesz aplikować

A z którego miejsca Grzegorz Gryczka, czlonek Solidarnej Polski?

ON JEST USUNIETY JUZ Z PARTI

Ławka rezerwowych

A listę układałem z Misiem i chytrą babą z Radomska

I takim sposobem z Bełchatowa nikt nie wejdzie...... pupile AM.

Super widzieć ten skład osób znanych i odpowiedzialnych, osobiście cieszę się ze kandytuje pan Waldemar Wyczachowski były starosta Bełchatowa .Wszystkim kandydatom szczerze zyczę wygranej w wyborach jesienncy do parlamentu.

co tam Waldek słychać u Twoich kumpli, Misia i Sławcia ? Obaj siedzą czy juz wyszli ? 

Skoczek Waldek taaaa. Ostatnio z braciszkiem zrobili skok na stołki na Rogowcu. Taka dobra RODZINNA zmiana.

Tak, super widzieć ten skład polityków rozdających nasze pieniądze ludziom bezrobotnym za nic, a ja tyrający osiem godzin dziennie nie mam z tego nic, bo partia rządząca woli wspierać nierobów. Super, świetny skład znanych osób, na czele z tym politykiem od zamachów i trotylu.

Hmm ... to pracujesz w wolontariacie ??? Co do Antka pełna zgoda.

Kubiak wrócił do żony czy jest z dzieckiem i kochanką?

Odpowiedz Zgłoś
205
201

Kubiak wrócił do żony czy jest z dzieckiem i kochanką???

Kubiak wrócił do żony czy jest z dzieckiem i kochanką?

Kubiak wrócił do żony czy jest z dzieckiem i kochanką?

Wniosek o ustalenie IP złożony do prokuratury. Do zobaczenia na sali sądowej.

Uwaga podaję IP: p u K n i j s i ę w ł e b

Darek a ty znowu straszysz. Słabe to jest.

W prywatne życie polityków nie zaglądajmy.

A to niby czemu , człowiek który myśli ch..m zamiast głową ma mnie reprezentować i rządzić moim krajem? Po wypięciu pupy przez niezłą laskę tacy ludzie podpiszą wszystko nie przeszkadza Ci to?

Odpowiedz Zgłoś
123
119

A to niby czemu , człowiek który myśli ch..m zamiast głową ma mnie reprezentować i rządzić moim krajem? Po wypięciu pupy przez niezłą laskę tacy ludzie podpiszą wszystko nie przeszkadza Ci to?

Ja - mnie nie przeszkadza. Bardziej mi przeszkadzają takie kanalie ja ty. Swoje życie pewnie masz dopiero spie......

do Ja ///// żałosne

A dlaczego nie zaglądamy? Bo to niewygodne? Jak ktoś ma popaprane życie prywatne to na pewno tak samo spieprzy w polityce. Do polityki tylko uczciwi, prawi i prawdziwi ojcowie rodzin a nie osoby które co innego mówią a co inne robią.

Odpowiedz Zgłoś
114
106

Uważasz, że jak ktoś się rozwiódł i ma nową rodzinę to nie może brać udziału w polityce? To chyba połowa sejmu musiałaby iść do zmiany. A można pracować wtedy jako np Kucharz? Zjadłbyś wtedy danie przygotowane od takiego "popaprańca"?

Odpowiedz Zgłoś
108
112

Połowa sejmu? O jakiej połowie sejmu mówisz? Co gadasz za bzdury, chyba że jesteś z tymi co latają na Maderę. Ale to już nie PiS. Jakoś nie wydaje mi się żeby wystawili piętę

Gdybym był ortodoksyjnym Żydem a kucharz miałby przygotować danie koszerne a okazałoby się ze tego nie zrobił to bym nie zjadł. Jeśli jestem katolikiem i głosowałem na posła który twierdzi ze tez jest KATOLIKIEM, uczestniczy w katolickich pochodach lansuje się na mszach to tak jak ten kucharz udaje kogoś innego i jest zwykłym oszustem i drugi raz na niego nie zagłosuję.... Amen

Rabin ty katolikiem? przecież ty mały komuszek jesteś

I się z e s r a l o, argumentów zabrakło, pozostały wyzwiska LOL

ze..ałeś się? i musisz tutaj o tym? emoji

Odpowiedz na argument a nie wyzywaj innych maluśki człowieczku

a Ty nie podszywaj się pod katolika komuszku

ktoś udaje kucharza.? Zajrzyj pod beret, bo klepki ci się poodklejały. ale z Ciebie 100% idiota. Lans na mszach? buuuu lecz się

No leczyć to ty się możesz i zaklinać świat w którym żyjesz. Kandydat Kubiak startuje do sejmu, ulotki z rodziną, żoną, miejsce na liście PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI lans na prawego katolika. Pochody trzech króli, wszelkiego rodzaju msze i uroczystości z duchownymi ( jak chcesz to powklejał ci linki nawet do zdjęć na FB naszego katolickiego posła). A teraz najlepsze nasz ideał zostaje posłem i co zostało z tego prawdziwego katolika .... pokazówka .... niech ocenią wyborcy PiS

Miałbym jakie.ś zdanie do tego twojego wpisu, gdyby to nie była tylko walka wyborcza i strzelanie zza węgla. Gdybyś miał jaja, a nawet nie jaja, tylko odrobinę odwagi i potrafił to wszystko napisać podpisując się imieniem i nazwiskiem ... ale wtedy kurtyna by opadła i mielibyśmy wszystko jak na dłoni. Prawda? ;D

"wyborca" z tego co piszesz wygląda że z ciebie to dopiero popapraniec hahaha

Takich nigdzie nie ma... wygineli jak dinozaury emoji

Ja tam pamiętam jak poseł Kubiak robił kampanię, na ulotkach z szczęśliwą katolicką rodziną, skoro sam lansował się na prawego i sprawiedliwego katolika to niech się nie dziwi ze ludzie mu wypominają ze zostawił rodzine i zrobił bobaska na boku.

Odpowiedz Zgłoś
168
157

Wszystko się w życiu zmienia, nigdy nie wiesz co ciebie jutro spotka. I myśle, że to nie ludzie mu wypominają ale zawistni przeciwnicy polityczni no i może była.

Tak, nie zaglądajmy w prywatne życie polityków, w końcu to tylko oni tworzą ustawy i bzdurne przepisy, które regulują nasze prywatne życie. Logika 10/10

Nawet Walduś się załapał

Może się okazało ze w kopalni musi coś robić, choć wątpię.

Robi za wypłatę z której kredyty musi spłacać . Zobacz oświadczenia majątkowe starostów z poprzednich lat

Maciarewicz rozbje Belchatow do konca. O to mu chodzi.

Ciekawe czy znowu będą kampanie rodzinne?

Ta jednego posła, pod hasłem rodzina 2.0

Na banerach wyborczych prosimy o aktualne zdjęcia, a nie jakiś odchudzony fitoszop

ale cie boli paskudo hihihihi

Wiec wszystko jasne PiS wezmie 6 mandatow Antoni Anna Robert Wojechowski Maciejewski i wedrowska i to tyle będzie

Nic nie jest jasne, nawet kolejność na liscie

świetne listy PiSu, ciekawe czemu takiego tłoku jak w Bełchatowie nie ma w Piotrkowie Antoni boi sie glosów stracić ? 

Lista oczywista. Nie wiem czy to zależy od partii

podobno jeden radny miejski będzie jeszcze na liście, bo mu się polityka spodobała na wyższe szczeble

Populizm i Socjalizm

Pani w lewym górnym rogu najładniejsza. A ten pośrodku znowu uciekł ze szpitala?

piszesz o jokerze? hmmm... niech Pani powie dwa zdania ... już wystarczy

EJ, a będzie słychać strzały podczas wyborów?

Na pewno, skoro na środku plakatu sobowtór przywódcy Al-kaidy.

Sahib bin Maciarrr

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także