Rejestracja i logowanie

Urząd pocztowy przy ulicy Kościuszki zamknięty. Sanepid: ''chodzi o koronawirusa...''

Wydarzenia 10-08-2020 Autor: Greg
36

U jednego z pracowników Urzędu Pocztowego przy ulicy Kościuszki stwierdzono zarażenie koronawirusem. Placówka została zamknięta, ponieważ musi być zdezynfekowana. Sanepid ustala liczbę osób, które miały kontakt z zakażonym. 

Bełchatowianie, którzy przyszli dziś wysłać list lub paczkę w Urzędzie Pocztowym przy ulicy Kościuszki, zastali zamknięte drzwi, a na nich kartkę z informacją o zamknięciu placówki w dniu 10 sierpnia . W komunikacie nie podano informacji, co było przyczyną. Udało się jednak ustalić, że jeden z pracowników został zarażony koronawirusem, co potwierdził bełchatowski sanepid. 

- U jednego z pracowników stwierdzono dodatni wynik badania na koronawirusa. W tej chwili trwa ustalanie osób z bliskiego kontaktu, które zostaną skierowane na kwarantannę. Polecono też przeprowadzenie dekontaminacji pomieszczeń w budynku - mówi Elżbieta Świerczyńska-Musiał, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bełchatowie. 

 

komentarze (36)
Dodaj komentarz

Nie roznoszą od poniedziałku (lub piątku) listów !!

To gdzi jo tera Biblie kupie?

Wgl to kto tera po pocztach chodzi??

Fascynujące i straszne. Pierwszy w historii ludzkości "wirus" sterroryzował ludzi. Szczególnie w krajach demokratycznych. Im gdzieś większa demokracja, tym "wirus" groźniejszy. Przy czym jest to taki dodatkowo wyrafinowany wirus, który nie atakuje np. podczas wyborów demokratycznych. Robi sobie wtedy urlop. Albo weźmy weźmy kolarski Tour de Pologne. Kolarze jadą na rowerkach bez masecek, bo w trakcie wyścigu jadą szybko i "wirus" nie jest w stanie wskoczyć na takiego kolarza, no i po drodze nie ma żadnych telewizorów, telebimów z gadającymi głowami. Ale już na mecie masecki zakładają, bo tam na tej mecie poruszają się już wolno i "wirusy" całymi stadami próbują na kolarzy wskoczyć. I do tego mnóstwo kamer, telebimów, ludzi roznoszących "zarazę" czyli dziennikarzy. Taki to jest wirus w środku lata, gdzie na termometrach blisko 40 stopni Celsiusza. Wyśmienity wirus, żeby nie powiedzieć, że cymes. Zostanie z nami już na zawsze. Żal by było z takiego "wirusa" zrezygnować. Jest taki wygodny w zarządzaniu zasobami "ludzkimi"...

W PRL - u poczta wyglądała jak obiekt urzędowy gdzie można było kupić jedynie znaczki i koperty a teraz wygląda jak budka z dewocjonaliami lub inną kapliczka - to jest paranoja

Zmanipulowani niestety na pierwszy sord szczepień pójdą. Reszta to zależy w jakim regionie świata będziesz.

ilonka siostrze zazdrości i pracy i urody I faceta i wszystkiego

J. trzymaj się!!

Ten oddział poczty to jest wielka porażka. 5 okienek a czynne jedno

Ale tam wszystko kupisz, od cukierków, po dziwne książki, zabawki dla dzieci, tyko ciupag prosto z Zakopanego brakuje....Poczta to relikt PRL....

Poszedłem tam syfon wody sodowej kupić, ale nie mieli.

Trzeba przestrzegać wszystkiego co nam powie Premier i Minister zdrowia ! sami widzicie jaka jest umieralnośc ktoś ma koronawirusa to max 2 dni i umiera. Na śweicie zmarly już z 4,5 miilardów ludzi czyli połowa światowej populacji. Jak nam każą chodzić na czworaka i szczekać to tego też trzeba przestrzegać !!

Szybkiego powrotu do zdrowia!

kurier jeśli już emoji z tego co wiem

Źle wiesz emoji

nie wypowiadaj się jak nie wiesz o co chodzi i nie siej paniki

Pytanie raczej trzeba zadać takie : czy był to listonosz/ka ???? Czy pracownik/ca ,,okienka,,...

Listonosz

Podstawowe pytanie jest bez odpowiedzi... Czy miał kontakt z klientami poczty?

Jeśli listonosz to możliwe, że roznosił tego wirusa nie tylko na poczcie, ale także zostawiał go np. na skrzynkach na listy, czy też na klamkach!

ten wirus to zwykla grypa czlowieku uzyj rozumu

na zwykła grypę np.nie chudniesz 15-20 kg w 2 tygodnie debilu.

TO PO CO WCIĄGAŁEŚ PO PIWNICACH?

Nie wytłumaczysz ludziom... ta "zwykła grypa" bez objawów może Ci zrobić niezłe kuku z płucami. Także przestańcie sobie wmawiać że problemu nie ma. Nowa Zelandia już trzeci miesiąc jest bez wirusa, ale tam nie snuto teorii spiskowych tylko działano. Inne państwa mają po 20-30 zakażeń, a tu bydło nie potrafi przeżyć jednego lata bez "jeszcze po kropelce" i bez leżenia na śmierdzącej plaży. Bo o dystansie w sklepie to już nawet nie mówie. Polska bardzo marzy o tym, żeby Szumowina zrobił zaraz czerwoną strefę w całym kraju, chyba tego chcecie.

ale Ty bzdury piszesz człowieczku. Wyłącz tvn i tvp i włącz myślenie. Ta wielka pandemia... gdyby była tak a wielka państwa ogłosiło by klęske. To jest kontrola i pogrywanie sobie z ludzmi. Mam rozumieć że kiedy nie było tej pseudo gdyby to ludzie w ogole nie umierali? Jak Ci Kaczyńśki każe chodzić na czworaka bo to ma pomóc to będziesz chodził prawda?

Ogarnij się. Po prostu nie leż drugiej osobie na plecach w sklepie i będzie dobrze. Oby pozamykali wszystko i wszystkich. Może jak zime w domu przesiedzisz to załapiesz, że czasami trzeba się DOSTOSOWAĆ a nie tworzyć teorie które nie maj poparcia.

Facetowi zapomnieli zabrać do karetki wymazu a i tak stwierdzili koronke. Tu chodzi o ćwiczenie kontroli nad człowiekiem . Znasz kogoś kto ma koronawirusa ?

Znam. Niestety.

oczywiscie ze to wymysl

A znasz kogos kto ma hiv?

A tyn ze ściany ci smakuje? Jak jest pandemia to stan klęski sie wprowadza i płaci odszkodowania. Pierdoły piszesz.

Następny bezmózg, który węszy spisek zamiast stosować się do obostrzeń. Nie pasują takie to zaraz Cię zamkną w domu katofaszyści i tyle będziesz mieć do gadania. Januszu podstępu. Ciao!

Człowieczek to z Ciebie jest. A Ty przestań snuć te teorie spiskowe bo przez takich „spiskowców”, którzy udają mądrzejszych od reszty będziemy się w tym babrać następny rok.

W Szwecji czy na Białorusi w ostatnich dniach zachorowania spadły niemal do zera a tam odo początku pandemii nie wprowadzono żadnych restrykcji. Słusznie co nie dośc, że są mało skuteczne to jeszcze zabijają gospodarkę.

jakieś źródło tych rewelacji?

Jedz do Szwecji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także