Rejestracja i logowanie

Trzeci męski różaniec w Bełchatowie. Intencją zadośćuczynienie za grzech aborcji [FOTO]

Wydarzenia 05-10-2019 Autor: Emste
69

W sobotę 5 października o godz. 11:00 ruszył trzeci męski różaniec ulicami miasta. Tym razem intencją była modlitwa za tych, którzy wyznają nowoczesne liberalne wartości, a w szczególności za osoby, które dokonały grzechu aborcji. Niosąc baner z napisem "Wojownicy Maryi", uczestnicy wyruszyli spod kościoła na os. Dolnośląskim i ul. Lipową przeszli w kierunku parafii farnej. To już trzecia edycja tego wydarzenia zorganizowana w naszym mieście, wygląda na to, że na stałe wpisze się ono w tradycje bełchatowskiej parafii. 

komentarze (69)
Dodaj komentarz

No armia pierwsza klasa????????

Dziękujemy za wiele motywujących komentarzy emoji Będziemy kontynuować i modlić się również za Was Bracia i Siostry...

Na szczescie nie duzo tych oszolomow

Następnym razem idźcie w intencji powstrzymania pedofilii w kościele!

Sam fakt odbycia się marszu czy różańca jakoś mnie bardzo nie boli, ale proszę Was, ludzie, nie zabierajcie na to dzieci (A TU NIESTETY JEDNEGO MŁODZIAKA WIDAĆ BARDZO DOBRZE) bo wpajacie im kontrowersyjne poglądy, a one są jeszcze niczego praktycznie nieświadome. Ludzie, ten chłopczyk ma może z 7 lat, a wy zabieracie go na takie coś? Jeżeli dorośli spierają się nad tym czy aborcja jest dobra czy zła i nadal debatują, to co może o tym wiedzieć małe dziecko? Opanujcie się...

Co masz na myśli mówiąc kontrowersyjne poglądy? Uważasz, że w takim razie nauczanie w szkołach podstawowych i przedszkolach edukacji seksualnej, uczenie 7-10 latków masturbacji jest ok i nie jest kontrowersyjne ? 

co w ogóle o ciąży mogą wiedzieć mężczyźni? nie mają pojęcia co to okres a chcą decydować o ciąży.... emoji średniowiecze.

ksiądz o ciązy wie najwięcej

Bardzo dobrze. Jeśli robią to z potrzeby serca to ukłon w stronę osób które potrafią się zdobyć na publiczne wyrażenie wiary.

Ale po co?-

A później na wódeczkę i doopeczkiemoji

mówiła mama do małego ,,ministranta " bój się księdza a nie bój się ,, ducha" duch CIĘ WYSTRASZY a ksiądz wydmucha.

CZY TO JEST NORMALNE JAK DOROŚLI LUDZIE WIERZĄ W BAJKI MÓWIĄ DO OBRAZKÓW DO FIGUREK - A NAJLEPSZE JEST TO ŻE ROBIĄ TO CO IM KAŻE - FACET UBRANY W SUKIENKĘ NA GŁOWIE JAKIEŚ DZIWACZNE CZAPECZKI ,PIERŚCIONECZKI NA PALCACH I DOBIERA SIĘ DO DZIECI . hahahahaha .

A ja podziwiam tych mężczyzn, szczególnie młodych! Są odważni i wiedzą, co w życiu jest ważne. Gratuluję takiej postawy.

To może Jolu jakiś żeński różaniec, tudzież droga krzyżowa?

...Może i dobrze, że są te marsze a przede wszystkim zdjęcia z nich. Dzięki temu każda normalna na umyśle kobieta będzie wiedziała komu odmówić choćby spotkania na kawie nie mówiąc o całej reszcie...jak najdalej od takich facetów...

"intencją była modlitwa za tych, którzy wyznają nowoczesne liberalne wartości"...to proszę tych panów o zrezygnowanie ze wszystkiego co osiągnęli liberałowie; wolności, praw wyborczych, proszę nie posyłać siebie i dzieci do szkół i lekarzy przecież Bóg ich uzdrowi. Proszę również nie korzystać z liberalnej gospodarki. Proszę wytworzyć coś/produkt a później stać na rynku i wymieniać za coś...itp PS a tak w ogóle kiedy marsz za zadośćuczynienie ofiarom pedofilii i nienormalnym zakonnicom, co to umęczyły niezamężne kobiety w ciąży, odbierały te dzieci a później męczyły na śmierć jak w Irlandii? MYŚLĘ, ŻE WIELU WIERNYCH WIERZĄCYCH W BOGA I JESZCZE TEN GRZESZNY KOŚCIÓŁ MA ZA CO I KOMU ZADOŚĆUCZYNIĆ, ale to powinni zrobić KACI TYCH OFIAR...

Przede wszystkim **** antyfazystowski Bełchatów i lewactwo w Bełchatowie tfuu ****.... GOOD NIGHT LEFT SIDE!!!!

Dobra, weź sobie chłopie załóż foliową czapkę i przestań bredzić emoji

Chyba śnisz prawicowy oszołomie.

Tylko pis!!!!

Nie znam przypadki, żeby dewocja coś odkupiła.

Kiedyś na dewocję ludzie zapadali na starość.

Na 180 osob do bierzmowania idzie 20 Taka sytuacja w parafii moze w kosciele nie wiem Dzieci w siudmej klasie rezygnują z religii przez katechetke. A potem ksiądz sie dziwi że młodziezy mało..

Wróć do siódmej klasy i naucz się pisać

Dlaczego taka nazwa " Wojownicy " ..... Kto tu wojuje,walczy i z kim,bo jakoś nie rozumiem .....

Poczytaj sobie w internecie emoji

Nie można w swoim mieszkaniu się pomodlić w ciszy,zadumie,skupieniu ???

Grzech aborcji? A jak księża jeżdżą do Czech by ich "gosposie" i "kuzynki" w ciąży nie były to już nie grzech? Zgwałcone dziewczyny, które poddały się aborcji to grzech? Dziecko zabijające matkę, które niestety również by nie przeżyło z nią porodu usunięte to też grzech? Dziecko z wadami tak strasznymi, że umrze zaraz po urodzeniu usunięte to też grzech?

A ja za grzech pedofilii księży z dwoma kumplami do rana po mieście chodziłem.

Zapomniałem zaprosić, marsze za grzech pedofilii kleru będą cykliczne, do rana, od pubu do pubu, każdej nocy z soboty na niedzielę. (Różańce można zostawić w domu.)

Takie marsze powinny być zakazane... Z katolickich marszów wystarczy, że jest pielgrzymka. A od modlitwy jest kościół, a nie jakieś masowe spacery. Ten kraj schodzi na psy, a mentalnie cofamy się do średniowiecza...

Czemu zakazane ? Rozumiem ze marsze równości tez powinny byc zakazane tak?

Spróbuj przeczytać ze zrozumieniem poprzednią moją wypowiedź...

"Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?" Mt 7,1-3

Nie było największego bełchatowskiego katolika posła Kubiaka? Przecież bus z jego podobizną nieprzypadkowo blokuje miejsce parkingowe pod kościołem.

i stwarza zagrożenie bo nie widać kto jedzie po prawej stronie

może kogoś zawoził do Czech?

Ja wiem ze ci co pod oltarzem krzyzem leza co niedziela to najwieksze zawistniaki kur... plotkarze plotkary kolaboranci i klamcy. Wiec po co ten cyrk?? Nabijanie pieniedzy gwalcicielom dzieci. A fuuuj!!

Ja wiem ze ci co do kosciola chodza 2 razy w roku albo wogole nie chodzą to najwieksze zawistniaki kur... plotkarze plotkary kolaboranci i klamcy. A fuuuj!!

Piękna inicjatywa niestety Różaniec nie wystarczy to jest wojna lewactwo prać po ryjach panowie

Musisz się wybrać i pokazać jak to robić!

Pamiętacie bijatykę na plebanii? Kiedyś to byli księża z jajami, a to co teraz. Miękkie faje jeszcze miększych na różańcach prowadzają.

No słów brak, wrośnie w tradycję?

A kiedy marsz w intencji zadośćuczynienia za grzech pedofilii w Kościele?

"Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie." Proste, klarowne słowa Jezusa. Czyżbym źle je interpretował?

"A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; 9 a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych." Łk 12. 8-9 To też są słowa Jezusa...

„Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20)

"Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie" Mt 10, 32-33

To szli fani Tatry ............

13 pazdziernika choc w robocie bece zapierdalal szmaty z opozycji KO po sld psl dostana razem 25% a Pis ponad 55% i bedzierzadxzi lwiecznie hahaha wy dzbany **** antypolskie

Ci Panowie na codzień przeklinaja I zachowują się jak buraki widać to wokoło a ta pseudoreligijnosc Bełchatowa aż mdli

chyba cie PO****o szmato z marszyu szmat dziwko ****a

Katolik ????? Chyba taki prawdziwy z męskiego różańca emoji emoji

„Głosuj na swoich” Bełchatowianie, niezależnie na którą partię chcecie głosować głosujcie na ludzi z Bełchatowa: Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Brak kandydata z Bełchatowa. Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Kubiak Dariusz Jan, Bełchatów. Miejsce na liście 7 Janowska Małgorzata Monika. Bełchatów, Miejsce na liście 10 Wyczachowski Waldemar, Łękińsko. Miejsce na liście 11 Wysocka Agnieszka Katarzyna, Bełchatów. Miejsce na liście 15 Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ Rozpara Tadeusz, Bełchatów. Miejsce na liście 4 Pawelczyk Andrzej Krzysztof, Bełchatów. Miejsce na liście 7 Kowalczyk Mariusz Krzysztof, Bełchatów. Miejsce na liście 18 Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ Marjan Patryk Piotr, Bełchatów. Miejsce na liście 1 Gajda Jadwiga, Bełchatów. Miejsce na liście 16 Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI Rożniatowski Arkadiusz Paweł, Bełchatów. Miejsce na liście 6 Siedlecki Roman Piotr, Bełchatów. Miejsce na liście 12 Mam nadzieję, że wszystko się zgada, dane spisywałam z internetu, mam nadzieję, że wszystko się zgadza. Jeśli ktoś popiera „głosowanie na swoich” niech wkleja, gdzie się daj, do wyborów tylko kilka dni.

W Bełchatowie i tak Antoni Tupolew wygra bo number one....

W zadośćuczynienii za pedofilii i złodziei w sutannach kiedy planowana wycieczka do Poznania i Krakowa?

Jacy wojownicy?? Kto popiera ****ów i pedofili? Stare zboki

Zaczęli marsz w parafii, w której się kiedyś księża na męskiej imprezie pobili.

Miałaś chyba na myśli parafię pod filarami, chyba Ci się coś pomyliło..

Z tej parafii proboszcz kasę zwinął i poszedł w tango z laską?

może kasa była potrzebna na....?

Wenerologa?

Łee nie mają plakatów jedynie słusznej partii - to się nieliczy, tylko niebiescy zapewnią nam raj na ziemi i pińcet plus

I 4 tysie brutto najnizszej za 4 lata, tylko po ile chleb wtedy bedzie

Niech się lepiej pomodlą o rozum. A wojować to sobie mogą ze swoją kobitą w domu.

Również popieram nazwa Wojownicy zle sie to odbiera

Gildia wojownicy Maryi rusza by unicestwić pogan,a przy okazji ubić kilka smoków i goblinów .

Dlaczego "Wojownicy Maryi"? Ta nazwa kojarzy się z wojowaniem, wojną, walką. Jak nie jesteś wojownikiem w czasach pokoju to jesteś przegrany?Źle się kojarzy.

dodaj komentarz
Czytaj także