Rejestracja i logowanie

Transfer na szczycie bełchatowskiej policji stał się faktem. Oficjalne uroczystości za nami [FOTO]

Wydarzenia 27-11-2019 Autor: agula Foto: agula
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (11)
Dodaj komentarz

Widać po liczbie komentarzy jakie jest zainteresowanie policją...służbą i tematami z tym związanymi.... Czy to szeregowy policjant czy oficer....społeczeństwo ma nas głęboko w poważaniu..tylko kiedy czegoś potrzebują to się uśmiechają....a za plecami jesteśmy psami.... I tyle w temacie.... Byle do emerytury

Ciekawe ile razy podciągną się na drążku spasione oficerskie wieprze.

Po co ta zamiana.Czy jest jakiś powód.

Sejm powinien zająć się wreszcie emeryturami tych "policjantów". Nie każdy zdaje sobie sprawę, że policjant po osiągnięciu wieku emerytalnego otrzymuje aż 75 % ostatniego wynagrodzenia. Po ostatnich podwyżkach taki np. naczelnik zarabia pewnie około 5000 lub 5500 złotych albo i więcej. Łatwo jest więc obliczyć jego emeryturę. Nie ma co żałować szeregowym policjantom pracującym na ulicy, bo to naprawdę ciężka służba. Ale jest też tak, że na wcześniejszą emeryturę odchodzą oficerowie, którzy bezpośrednio przy zwalczaniu przestępczości nie pracowali lub pracowali bardzo krótko. Takie np. stanowiska komendanta, czy naczelnika, są tak naprawdę stanowiskami administracyjnymi i polegają na zarządzaniu. Nie różnią się więc niczym od zwykłych stanowisk kierowniczych w innych branżach. Wcześniejsze emerytury powinny przysługiwać ludziom pracującym w szczególnych warunkach. A jakie szczegolne warunki pracy mają wspomniane osoby, skoro większość czasu spędzają w swoich biurach, nie ryzykując ani życia, ani nawet zdrowia? Moim zdaniem, to patologia systemu. Nie powinno się wrzucać wszystkich do jednego wora. Pracujesz na ulicy i ryzykujesz stale powiedzmy przez dwadzieścia lat, masz wcześniejszą emeryturę. Jeśli nie pracowałeś ryzykując zdrowiem i życiem zasuwaj, jak wszyscy. Naczelnikom, magazynierom, kwatermistrzom, komendantom nie powinno przyznawać się wcześniejszych emerytur, chyba że udokumentują dwadzieścia lat pracy w warunkach szkodliwych. Dochodzi do patologii, że młode byki biorą po 4000 lub 5000 emerytury, a ludzie, którzy tyrali ciężko przez całe życie nie mają nawet połowy. A jeszcze ci "emeryci" sobie dorabiają i blokują mijają pracy dla młodych.

No i łapka w dół. Pewnie ktoś z kadry zarządzającej policji. No cóż prawda w oczy kole. Jak najbardziej szanuję policjantów z ulicy, bo to oni pomogą mi, kiedy będę tego potrzebował. Na pewno nie policjant z kadry zarządzającej. Oni wcześniejszych emerytur mieć nie powinni. I wszystko w tym temacie.

Panowie "oficerowie" zapraszam do merytorycznej dyskusji. Jedynym waszym argumentem jest łapka w dół? Prawda jest taka, że nie macie żadnych merytorycznych argumentów na to co napisałem.

Ale się uaktywniło niebieskich!!! Bo nie wierzę, że normalny człowiek, nie mający w tym interesu był za tym, żeby dawać pieniądze młodym było za darmo.

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka...

A Pan Piechocki tam po co? Ja rozumiem szefowie instytucji ważnych dla funkcjonowania miasta, ale skra to zwykły klub sportowy. Wszędzie pełno tych pseudoważnych osób. Imprezy, rauty, spotkania i lansowanie się w mediach. Ani to autorytety, ani osobistości.

Dokładnie, nie rozumiem obecności niektórych osób szkoda słów...

zamiast lapac faszystuw to se robia zdjencia wstyd

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.