Rejestracja i logowanie

Szpital w Bełchatowie zamyka oddziały dla odwiedzających. Chodzi o mocny wzrost zachorowań

Wydarzenia 17-02-2020 Autor: rafkur
10
Szpital w Bełchatowie zamyka oddziały dla odwiedzających. Chodzi o mocny wzrost zachorowań

Znaczny wzrost chorych na grypę i choroby grypopodobne zaskutkował decyzją dyrekcji bełchatowskiego szpitala o wstrzymaniu do odwołania odwiedzin w kilku oddziałach. 

Jak informuje Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie.

-Z powodu zwiększonej zachorowalności na grypę i infekcje grypopodobne, z dniem 12.02.2020r. wstrzymuje się do odwołania odwiedziny w Oddziale pediatrycznym, a z dniem 14 02.2020 w Oddziale neonatologicznym oraz w odcinku położniczym i OCP Oddziału ginekologiczno - położniczego.

Jak zapewnia personel, są to jedynie działania prewencyjne, mające zadanie zapobiegać zachorowalności na w/w oddziałach.

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Ten caly zjeb "Michail kvietniov " to -michał kwiecień co gra na jakims zenujacym instrumencie ,potrzebujacy hospitalizacji psychiatrycznejm

W szpitalu przy windach jest automatyczny dozownik dezynfekcji rąk dla odwiedzających. Wystarczy podstawić i przetrzeć dłonie. Zachęcam. Mamy aktualnie dużą zachorowalność. Widać to po frekwencji dzieci w szkołach i przedszkolach.

Te wszystkie komentarze które są pisane to typowa dziecinada,leżałam z córka na pediatrii przez tydzień to w jakim stanie trafiały tam dzieci to nikt by sobie nie wyobraził,teraz jest taki okres ze każde dziecko które tam trafia to zapalenie płuc z przerzutami na oskrzela,dzieciątka się w nocy dusiły kaszlem spadało im tętno oddechu całe noce i dni leżały pod monitorem,tlenem..łapały bezdech ..wiec ktoś kto nie wie co tam się dzieje niech się nie wypowiada,ja wcale się nie dziwie ze postanowili zamknąć oddział,bo każdy kto przychodził jakby nie patrzeć przynosił coś z dworu i te dzieci zamiast zdrowieć to jeszcze im się pogarszało

Grypopodobne hahah bardzdziej dramatycznie a nie lepiej bylo poprostu napisac ze to przeziebienie hahahahha

Nie Panie Beka. Nie są to zwykłe przeziębienia. Mam dwójkę dzieci, młodsze aktualnie leży na oddziale pediatrycznym. Starsze leży w domu.

wezcie tego trepa namierzcie i spuścić gowniarzowi wpierdol za to co ten kiep wypisuje bo juz to w****ia naprawdę! kto cie strugał kukiełko???!!!

Hcesz zadrzec z antifom z bełchatowa?

Jak chcesz cos napisac kwiecien to zobacz w slowniku ort mowi o Z kreska nieuku

Kwiecien posluchaj tv w Polsce nie ma wirusa z Chin wytrzezwiej i wlacz myslenie

mi muwili ludzie ze koronawirus jest

dodaj komentarz
Czytaj także