Rejestracja i logowanie

Szczercowscy "miłośnicy pszczół" zatrzymani. Grozi im nawet więzienie

Wydarzenia 08-06-2019 Autor: rk Foto: kpp bełchatów
15

Policjanci z Ruśca zatrzymali dwóch 25-latków ze Szczercowa, których historia zaczęła się od podziwiania uli, a skończyła na znalezieniu przy nich marihuany. Teraz grozi im 3-letnia odsiadka.

5 czerwca po południu dzielnicowi z Ruśca patrolując okolicę miejscowości Korablew zaobserwowali zaparkowany pod lasem samochód. Prewencyjnie postanowili sprawdzić auto.

- Policjanci przez chwilę obserwowali młodych mężczyzn siedzących w samochodzie. Podejrzewali, że młodzieńcy mogą posiadać narkotyki. Podczas kontroli przypuszczenia dzielnicowych potwierdziły się - informuje Iwona Kaszewska z KPP Bełchatów. 

Zaskoczeni sytuacją 25-latkowie próbowali szybko wymyślić racjonalny powód swojego pobytu pod lasem. Wyjaśnili, że są zafascynowani ulami, które się nieopodal znajdowały i przyszli je podziwiać.

Policjanci nie zamierzali rozliczać mężczyzn z pszczelarskiego zamiłowania, ale postanowili dokładniej sprawdzić co szczercowianie mają przy sobie. Okazało się, że podejrzenia mundurowych okazały się słuszne.   

- Młodzieńcy mieli przy sobie dilerki z marihuaną. W tej sytuacji mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - wyjaśnia Kaszewska

komentarze (15)
Dodaj komentarz

Co wy wiecie o dilerach no nie Marian?

dobrze im tak

Potwory dla matek bija się awanturuja gdzie ich wysadzić do wiezienia

Co robić z narkomanami dileramu rodziny cierpią ludzie się boja bo są b agresywni do ośrodka ich oddać jak można strach

Tyle narodu pali i co wszystkich zamkniecie? Celi braknie na jedeno województwo . Zalegalizować i dac każdemu wybór.

no każdy to wie jest tragizm w szczercowie ,kiedyś zelów był stolicom polski mary.a teraz się rozsiało

Teraz będą bzykać (ich) w pierdlu.

Wiesz to z doświadczenia?

goście chcieli sobie na spokojnie na zadupiu przypalić to i tam nawet do **** zaglądają, ci policjanci powinni dostać nagane za zajmowanie się takimi pierdołami widać nic innego nie umieją tylko po lasach jeździć i spokojnych ludzi zaczepiać stfu

ale za tych co w kabel walą w naszym mieście się nie wezmą i nadal będą brać heroine ...

Jebaaaac łyków

Przeszkadzali strasznie tym policjantom widzę :/ zwykli obywatele, chcieli w miłym miejscu spędzić chwilę relaksu to pójdą za to siedzieć. A ****y po alkoholu nie radzą sobie z agresją ale tego nie widzą. Łatwiejszy łup dla nich. Złapaliście groźnych przestępców - brawo WY !

Bardzo dobra robota Majster

Mogli powiedzieć że miłość sobie do lasu przyjechali pouprawiać bo są kochającymi inaczej ....Może wtedy psy by dopuściły...

Albo by chcieli doł@czyc

dodaj komentarz
Czytaj także